Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek aki csalt mar meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Szerintetek aki csalt mar meg valakit, az minden kapcsolataban elkoveti ezt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 12:48
 1/10 A kérdező kommentje:
nem konkret kapcsolatra vonatkozik a kerdes, hanem altalanossagban. tehat aki valaha elkoveti ezt, az masik kapcsolatban is el fogja?
2020. jan. 17. 12:49
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden esetben. Nekem volt olyan kapcsolatom ahol 2x is megtettem (kb 2 hét kapcsolat alatt). Míg a mostaniban 5 év kapcsolat után is képtelen lennék rá.
2020. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ az adott ember hogy élte meg a dolgot. Ha el bagatelizálja nem érzi a felelősséget esetleg a társára keni akkor szinte biztos. Viszont ha hibának éli meg bűntudata van szégyenkezik akkor nem hiszem hogy megismétli hisz negatív élményként marad meg.
2020. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben. Ha ez egyetlen alkalom volt, fiatalon, de tanult belőle és megbánta, akkor azt mondom, hogy van rá esély, hogy többet nem tesz ilyet.

Viszont ha hosszabb távú viszonyt tartott fenn, vagy ha több kapcsolatában is ezt a megoldást alkalmazta a problémák megoldására, akkor ez egy ilyen hulladék selejt jellem és senki kedvéért nem fog megváltozni, maximum rövid ideig.

2020. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Elhanyagoltság, bántalmazó kapcsolat, stb. esetén történő megcsalás nem ismétlődik meg jó kapcsoaltban.
2020. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem feltétlen, de mint tudjuk a vér nem válik vízzé ...

Mindig jobban bízunk abban akivel épp ismerkedünk, és képesek vagyunk elhinni azt hogy majd minket nem fog megcsalni...

2020. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Én minden barátnőm csaltam eddig. De nem biztos, hogy ez mindig így lesz.
2020. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 thinktank ***** válasza:
100%

két okból lép félre valaki:


1) olyan természet, hogy a saját kielégülését előbre helyezi, mint a kapcsolatot. az ilyen más kapcsolatban is félre fog lépni, ha csak nagyon meg nem változik


2) nem jó a kapcsolat, nincs meg az intimitás. ekkor egy jó kapcsolatban nem fog félrelépni

2020. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert a megcsaló fél ezt problémamegoldádnak tartja, az ő erkölcsi normájába ez belefér.
2020. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,bár az én példámból indulok ki. 1 évig tikos viszonyom volt egy férjes asszonnyal,míg el nem hagyta a férjét,és összeköltöztünk. 2év után ek is vettem feleségül,de rá hamarosan kiderült,engem is csalt. Én azt gondolom,hogy aki átlépett egy küszöböt,legközelebb konyebben megteszi.
2020. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!