Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bizonyítsam, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam, hogy nem hallgatom le a telefonját?

Figyelt kérdés

A férjem megcsalt. Kiderült. Véget vetett a kapcsolatnak,

próbáljuk helyrehozni a dolgokat, de a nő többször felhívott, hogy a férjem még mindig folyamatosan kérdezi, hogy hogy van, mit fog csinálni a hétvégén... Elmondtam a férjemnek. Beszélt a nővel, aki azt mondta neki, hogy nem hívott fel engem, hanem én lehallgatom a telefonját, onnan tudom, hogy mikor beszéltek egymással. Nem tudom, hogy a férjem tényleg keresi-e őt és ha igen, miket mond neki. A férjem a nőnek hisz. Szerinte alaptalanul vagyok féltékeny. Ami furcsa, hogy többször is hívott, de mindig olyankor, amikor a férjem nem volt itt. Honnan tudhatja, hogy mikor holvan a férjem? Mit szeretne ezzel elérni?


2020. jan. 14. 21:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Igazából nem is biztos, hogy bizonyítani akarom. Én adtam még egy esélyt, de így ennek nincs értelme. Most elutazik egy hosszabb időre, utána megpróbáljuk megbeszélni a dolgokat. Ha nem sikerül, én maradok a gyerekekkel, ő elmegy. Sokat veszekszünk, nagyon rossz így élni. Próbálok nem féltékeny lenni, de ilyen hívások után elég nehéz.
2020. jan. 15. 21:45
 12/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Oszinten, van meg egy csipetnyi bizalmad is a ferjedben ezek utan? Ne szenvedj, menjen csak es meglatod, hogy tudsz nelkule is elni. Nem legyel kapcsolatfuggo, ennyit nem ez a latszolagos stabilitas, hogy ott van melletted nehanapjan, mint amennyi kart okozott. Csak a szenvedesed nyujtod el.


43F

2020. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"utána megpróbáljuk megbeszélni a dolgokat."


Mármint mit? Hogy beismerte a férjed, hogy lehallgatod őket és úgy derült ki hogy még beszélnek? Ne haragudj meg, de tényleg ennyire ostoba vagy? Hiszen, ha neki hisz (wtf), akkor az azt jelenti, hogy még tartják a kapcsolatot. Neked ez így oké?

Jó lábtörlőnek lenni?

2020. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!