Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy bizonyítsam be hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be hogy nem csaltam meg?

Figyelt kérdés
A párom most mondja hogy szerinte én 2 éve az akkori egyik lakótársunkkal kavartam. Esélyem sincs bebizonyítani hogy nem így volt, mert ő "látta" de akkor nem szólt semmit. Soha nem hazudtam neki, soha nem adtam okot hogy ilyet feltételezzen rólam. Ilyenkor mit lehet tenni? :(
2019. aug. 16. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Kib*szni, mint macskát szarni. Beteges féltékenykedő, úgy kezel, mintha a tulajdona lennél. Vagy csak ürügyet keres a szakításra.
2019. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megcsalt téged, mert ilyenkor ez egy gyakori húzás. Tényként közölnek egy pro-kontra bizonyíthatatlan vádat és old meg, ahogy akarod. Búcsúzz el tőle.
2019. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
8 éve együtt vagyunk, soha nem féltékenykedett. Voltak nehezebb időszakaink, átvészeltük. Mindig mindent megbeszélünk. Csak eddig nem volt ilyen eset, hogy esélyem sincs bebizonyítani az igazamat. Ha tényleg 2 éve hordozza magában ezt a dolgot, nem is tudom mit érezhetett belül... hogy azt hitte elárultam ;(
2019. aug. 16. 14:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarja provokálni, hogy szakíts, mert ő fél megtenni! Szerintem tedd meg érte ezt a gesztust, aztán tiltsd le a kecibe és ignoráld őt a végtelenségig, mert az ilyen idióták szokták visszanyafognk magukat, hogy utána még pár évig keserítsétek egymás életét. Aminekbugyebár semmi értelme.
2019. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha emiatt szakítanék vele akkor azt erősíteném meg hogy igaza volt.
2019. aug. 16. 15:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit látott?
2019. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem tud ilyesmit 2 évig magában tartani, ha rágja a dolog.

Mért nem hozta fel előbb? Mondjuk azonnal?

2019. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha emiatt szakítanék vele akkor azt erősíteném meg hogy igaza volt."

Es szamit mit gondol egy olyan ember, aki eppen hamisan vadol teged? Ezt a csatat nem lehet megnyerni.

Mondd meg neki is szepen, hogy nem tudod bizonyitani az artatlansagodat, ez lehetetlen ennyi ido mulva. Es kulonben is, nem az allitas tagadasat kell bizonyitani, hanem az allitast. Nem az artatlansagot bizonyitjuk, hanem a bunt. Kerdezz ra, hogy mit akar tenni, szakitani akar-e veled.

Sajnallak amugy, latszik, hogy szamodra ez a semmibol jott es meg egyelore a tagadas fazisaban vagy, nem akarod elfogadni, hogy szamara ennek mar vege es egy lepessel elotted jar. Ez mar nem parkapcsolati civodas es felreertes, ez egy tudatos szakitas koreografiajanak nyitanya.

2019. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem akar szakítani egyébként, csak feljött ez a dolog és elmondta hogy ez neki anno mennyire rosszul esett és megrendült a bizalma bennem.

Nem tudja bizonyítani hogy mi történt, de én sem tudom bizonyítani h nem történt. Én is kérdeztem hogy miért nem akkor hozta fel, ha nem is rögtön de pár nap múlva...

Meg fog békélni egyébként csak így hogy ezt hordozta magában ilyen sokáig, ezt a tüskét már nem lehet elfelejteni.

Rosszul esik persze, az esik legrosszabbul hogy ezt feltételezte rólam holott soha okot nem adtam rá. És az hogy egy ilyen hülyeség távolít el minket pedig 8 év alatt átmentünk már hullámvölgyeken.

2019. aug. 16. 23:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizik benned, szupi. Es te bizol meg benne? Tudsz bizni egy olyan emberben, aki arulassal es hazugsaggal vadol?
2019. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!