Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék hogy bizonyítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy bizonyítsam nem csaltam meg?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnél aludtam 2 napot. Neki van egy öccse aki egy idős velem. A barátnőm csak az első éjjel maradt velünk,mert a barátjához ment. Holott tudta,hogy velem van,és ritkán láthatjuk egymàst mégis ki harcolta,hogy ők legyenek együtt. Szóval a 2-dik napomat a barátnőm öccsével töltöttem és másnap reggel mentem haza a páromhoz,meg eleve meló lett volna,úgy hogy 2 napnál tovàbb nem tudtam volna maradni. Nem történt köztem és a barátnőm tesója közt semmi. Unatkoztam is picit, nem vele szerveztem le programokat. Este sem történt semmi,mindenki külön szobàban alszik. Pontosabban én a nappaliban aludtam. A barátommal nem beszéltem abban a 2 napban. Én személy szerint nagyon nem szeretem az internetet mint olyan: facebook, instagramm, meg ilyenek..smsezni sem szoktam. Csak pénzbe kerül és kibírtunk 2 napot. Kérdezte,hogy miujsàg? Minden oké? Arra vàlaszoltam csak aztán haza felé menet felhívtam azért. De ennyi! És csak otthon meséltem el,hogy mi volt,mi történt a 2 napban. Őszíntén elmondtam mindent,beszámoltam neki és mégis kétszer is megvàdolt,hogy megcsaltam. Na jó..inkább kérdezte, de félig kiejelentésnek tűnt a szàjából. Kész tényként kezelte, pedig semmi rosszat nem csinàltam (szerintem) és tényleg semmiben sem hazudtam neki. Most mit mondjak még neki,hogy higyjen nekem?
2017. okt. 13. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mindenki magából indul ki...
2017. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom hinne nekem, de a miénk bizalmi kapcsolat

Ad2, egy nagy pofont igazán megérdemelne a ""barátnőd"" aki kb így otthagyott, mint vásári gyereket a cigányasszony

2017. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én tiszta lelkiismerettel egészen biztosan nem bizonygatnék semmit. A párom simán hinne nekem ebben a szituációban, mert maximálisan megbízunk egymásban.. Ha meg nem bízna bennem, akkor ennyi is lenne a kapcsolat, nem vagyok hajlandó bizalmatlan emberrel együtt lenni.
2017. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Aki bizonygatja igazát, az már gyanús.

Voltam hasonló helyzetbe. Elmondtam és pont. Nem hagytam magam provokálni, nem magyarázkodtam, nem bizonygattam semmit. Ismer, bízik bennem, vagy nem.

2017. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Tenyleg nehez elhinni hogy nem csaltad meg, a legtobben nem valami husegesek.
2017. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Hat bocs, de en se hinnek neked. Normalis ember fogta volna magat es hazamegy, ha fakepnel hagyja a baratnoje egesz napra meg meg ejszakara is. Nem marad ott "unatkozni", meg kellemetlenkedni egy felig-meddig idegen pasival.
2017. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Ennyire nem bízik benned, ezért szakít, jobban is jársz. Későbbiekben is lennének problémái. Minél kevesebb a bizalom, annál jobban korlátozva lennél.
2017. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Küld el a fenébe a pasit, - mégis minek néz téged?

Alapszintű logikai tudás, hogy valaminek a nem-létét nem lehet bizonyítani.

Ha egy csöpp esze volna -tudhatná, hogy mondhattál volna tök más sztorit is, mivel ezt mondtad, ami "gyanús" is lehet, hát nyilvánvaló, hogy nem hazudsz.

2017. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!