Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bizonyítsam, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam, hogy nem hallgatom le a telefonját?

Figyelt kérdés

A férjem megcsalt. Kiderült. Véget vetett a kapcsolatnak,

próbáljuk helyrehozni a dolgokat, de a nő többször felhívott, hogy a férjem még mindig folyamatosan kérdezi, hogy hogy van, mit fog csinálni a hétvégén... Elmondtam a férjemnek. Beszélt a nővel, aki azt mondta neki, hogy nem hívott fel engem, hanem én lehallgatom a telefonját, onnan tudom, hogy mikor beszéltek egymással. Nem tudom, hogy a férjem tényleg keresi-e őt és ha igen, miket mond neki. A férjem a nőnek hisz. Szerinte alaptalanul vagyok féltékeny. Ami furcsa, hogy többször is hívott, de mindig olyankor, amikor a férjem nem volt itt. Honnan tudhatja, hogy mikor holvan a férjem? Mit szeretne ezzel elérni?


2020. jan. 14. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne bizonyíts semmit, el kell válni. Megcsalt és a szerető még téged von kérdőre? A férjed meg neki hisz? Akkor legyen vele boldog, de ne csinálj magadból hülyét!
2020. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Keszits felvételt róla ráadásul videó formájában és úgy mutasd meg neki ha megint hívna.
2020. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"A férjem a nőnek hisz." - és ezek után még mindig a férjed?
2020. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívásnapló. Ha engedélyezte a számát, ha nem, akkor is ott van benne, h xy időben valaki keresett. De amúgy nem neked kell bizonyítanod.
2020. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudnád lehallgatni, ha ez felmerül, akkor viszont tényleg továbbra is beszélnek.

Azt akarja elérni, hogy összevessz a férjeddel, vedd fel valamivel, ha felhív.

2020. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég mekkora sz.arkavaró mindkettő... Hívásnapló, illetve a mobilszolgáltatótól a híváslista lekérhető.
2020. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjedet te már egyáltalán nem érdekled...
2020. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne higyj a nőnek! Ő most össze akar ugrasztani titeket, mert a férjed nem őt választotta. Viszont a férjednek se higyj, hadd menjen amerre lát, idővel rájösz, hogy nem kell neked egy ilyen csalö, hazug ember aki nem azt mondja az ex szeretőnek, hogy tűnj az életemből, hanem még téged von felelősségre. Azt jelenti, fél, hogy lebukik és be akarja biztosítani magát, hogy te biztosan nem ellenörzöd. Dobd ki a francba!
2020. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a férjed beismerte, hogy hívogatja és ezt beszélik. Mert ha Te lehallgattad szerinte és onnan az infód, akkor ergo ez megtörtént
2020. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha androidos telód van,akkor play áruház,írd be:hívásrögzítő.Nálam első találat bordó háttéren zöld telefonkagyló. Nyomj rá,telepítsd. Amikor hívnak automatikusan rögzít. Számot,időpontot és az elhangzott beszélgetést ☺
2020. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!