Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet az oka, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha a férfi lejelszavazza az otthon lévő pót telefonját?

Figyelt kérdés

"körítést" nem írok. Pusztán arra vagyok kíváncsi ennyi infóból, ki mire gondolna. Ja a telefon hosszú ideig nem volt jelszavazva.

Mivel vettem le töltőről, így felvillant a képernyő.... Ezért láttam mi a helyzet.



2017. szept. 8. 09:27
1 2 3
 1/24 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Mondjuk azért, hogy ne kutakodj a privát szférájában, de nagyon úgy látszik, hogy meg szeretnéd szegni ezt az íratlan szabályt. Különben én is lejelszavaznék mindent, ha párkapcsolatom lenne.
2017. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Titkol valamit?
2017. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Mert tudja hogy kurkásznád!
2017. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván titkol valamit kérdés az hogy ki elől. Ilyenkor mindig az őszinte kommunikáció a jó. Elmondod neki, hogy leszedted töltőről és feltűnt, hogy jelszavas lett. Mi ennek az oka? Aztán a reakciójából sok mindent le lehet szűrni, a mondandójából már kevésbé. A reakció sosem hazudik csak jól kell tudni olvasni. Találgatás helyett kérdezz rá!
2017. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden keszulekemen jelszo van es soha nem a parom miatt volt. Neki barmikor elmondtam a jelszavaimat.

A vedelem az illetektelenek ellen ved. Ellopjak/elveszitem/franctudja. Alap dolog, hogy a privat szferankat megvedjuk idegenektol.

2017. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, mert könnyen az az érzése támad a másiknak, hogy valami titkolnivaló van, ami bizapmatlanságot ékel a kapcsolatba.
2017. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Mondom sehova nem viszi azt a telefont. Csak tőlem akarhatja megvédeni az infókat.... de mivel egy sz.gépet használunk... illetve a másik telefonján nincs védelem.... Nem értem.

És ahogy írtam, a töltőről vettem le... és elképedtem....

2017. szept. 8. 09:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tinder pl

Azon az egy telefonon használja, pc-n nincs is.

Jó tanácsot nem tudok adni, én a barátnőm kezébe nyomom rendszeresen a telefonomat, keressen rajta valamit, amíg mást csinálok, szóval számomra ez "érthetetlen".

Esetleg ha jön egy Tinderes üzenet annak megjeleníti az előnézetét lezárva is.

2017. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Arra jutottam, ha esetleg látom, vagyis előttem oldja fel a telefonját akkor rákérdezek.... Sajna volt már félre értés egy-egy beszólása miatt, amit tán csak én nem vettem poénnak, pedig ő annak szánta... Igy nehéz lesz a reakciójából bármire következtetni.
2017. szept. 8. 10:04
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Agyf***t kapok ettol a privat szferatol, ha ez a magyarazat h ezert jelszavazunk telot pc-t barmit. Az exemcsinalta ezt mert petsze hogy szexrandin meg minden tarskereson fent volt es eloszeretettel szexchatelt. Soha tobbet nem kell ilyen pár! Akivel nem egyezik a felfogásom és ezeket másképp gondolja atra nincs szüksrgem. Szerencsere a mostani parommal 100% egyezunk mivel őt is csalták, titkolózott a bnő, igy egymas elottsem titkolnivalonk sem rejtegetnivalonk nincs. Reg rossz ahol van!
2017. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!