Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet az oka, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha a férfi lejelszavazza az otthon lévő pót telefonját?

Figyelt kérdés

"körítést" nem írok. Pusztán arra vagyok kíváncsi ennyi infóból, ki mire gondolna. Ja a telefon hosszú ideig nem volt jelszavazva.

Mivel vettem le töltőről, így felvillant a képernyő.... Ezért láttam mi a helyzet.



2017. szept. 8. 09:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló! Én is ilyen vagyok... Így én se értem.

A tindert hallomásból ismerem... Nem értek hozzá.

2017. szept. 8. 10:06
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Mert van magánélete. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy mindenetek közös. Arról szól, hogy mindent a közösbe tesztek amiről úgy gondoljátok, hogy közös. Nem mindegy.


Amúgy valószínűleg azért van lejelszavazva mert előled titkol valamit, bár ez józan paraszti ésszel is kikövetkeztethető. Vagy csak idegesíteni akar mert tudja, hogy kutakodsz utána.

2017. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Rákérdeznék, miért a "változás", mert itt vegyes válaszokat kapnál. Ahányan vagyunk, annyiféleképpen reagálunk.


Engem pl. nem igazán érdekel, ha védve van bármilyen kütyü. Beszéljünk meg mindent és onnantól kezdve mindenki úgy védi a szféráját, ahogy akarja.

2017. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Rá van szinkronizálva a céges levelezés, és az ActiveSync-ben a céges policy kikényszeríti a készülék jelszavazását.
2017. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sztem csak nem akarja hogy lásd a csevegéseit .Mindenképpen kérdezz rà .
2017. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Már a gépen is jelszót váltott :-(

De nem szólt.

Én még vártam a rákérdezéssel, mert nem volt alkalmas helyzet....

Már most nem tudom mi van....

2017. szept. 11. 08:03
 17/24 anonim ***** válasza:

Jelszavazni az fog egy otthoni gépet, akinek titka van.

Innentől számomra kuka a pasi, de ez én vagyok (miután ritka rossz tapasztalataim voltak)

2017. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
De miért itt kérdezgetsz minket erről ahelyett, hogy megkérdeznéd?
2017. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerinted milyen választ várjon a kérdező, ha eleve "titkos" utakon jár a pasi, aki jelszavazott???

Ugyanebben a szituban én is csak a kifogásokat meg a magyarázgatásokat kaptam. Arra ne számíts, hogy majd bevallja elsőre, bocs drágám de egy csajszival cseteltem, kicsit intim volt, nem akartam hogy meglásd??!!

2017. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
De én vagy te, honnét tudjuk, hogy miért jelszavazza le? :D:D Az meg, hogy a férfi mit fog mondani, az legyen az ő baja... a metakommunikációból úgy is le fog jönni, hogy sunyít.
2017. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!