Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet az oka, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha a férfi lejelszavazza az otthon lévő pót telefonját?

Figyelt kérdés

"körítést" nem írok. Pusztán arra vagyok kíváncsi ennyi infóból, ki mire gondolna. Ja a telefon hosszú ideig nem volt jelszavazva.

Mivel vettem le töltőről, így felvillant a képernyő.... Ezért láttam mi a helyzet.



2017. szept. 8. 09:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát az én exem az ellentéte volt ideadta egy hétvégére a laptopjàt és előtte beszéltünk telefonon is de olyan furàn beszélt meg utalgatott rà hogy nem biztos hogy eggyütt leszünk szóval visszatérve ideadta azta retkes laptopjàt és megnéztem a keresési előzményeket ês ott voltak női nevek nem is egy és mind társkereső oldalakról .Akkor jöttem rá hogy direkt adta ide hogy jelezze nem sokàig leszünk eggyütt utana rà párnapra összekaptunk és szakitottam vele .Okês ez sem jobb de a te helyzeted sem legalàbb tudnàd hogy mi a helyzet .
2017. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A gépet is jlszevezte és előtte azt sem tette, egyértelműen van mit titkolnia...

Meg kell modani, hogy észrevetted, nem vagy hülye, ne ámitson meg hazudjon, lökje ki mi van.

2017. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
*lejelszavazta
2017. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem alapból minden sz#rom le van jelszavazva. Ahol van rá lehetőség, ott még a játék mentéseim is. :D


Így viszont, hogy korábban nem volt, valóban fura.

2017. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!