Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy megcsalja a felesége?

Figyelt kérdés
Barátomat megcsalja a felesége, lehet hogy tudatnom kéne vele, hogy figyeljen rá jobban oda. Ez már tart 2 hónapja. De nem szeretném hogy tőlem csak most tudja meg.
2019. dec. 21. 19:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%

Nem a te kapcsolatodról szólt a hozzaszolasom, hanem mindazokrol, akik szerint inkább ne tudjam meg, mert jaj, a házasság, jaj, a gyerek stb. Miközben az én szememben az már rég nem hazassag, ahol évekig minden áldott nap a pofamba hazudtak. Azt is írtad egy régebbi hozzászólásodban, hogy mi van, ha az illető lezárja és, ha a barát nem mondta volna el, akkor ki se derült volna. És? Attól még megtörtént, pont nem hat meg, hogy lezárta, ha évekig megvezetett. Akkor se akarok olyat, ha nem tudok róla, mert az állítólagos barátok, ahelyett szólnának, a hátam mögött röhögnek.

Ne haragudj, de az, hogy hiszek a barátomnak aki tudja, hogy megcsal a párom, meg az állandó gyanakvás, nagyon nem ugyanaz.Nem is ertem, miért keverted ezt ide.

Arról pedig, hogy mennyire jó a gyereknek (meg különben a felnőtteknek is)a kamu hazassagok latszatharmoniaja, mindig egy dolog jut eszembe. A volt ált. isk. osztalytarsaim közül ötnek váltak el a szülei 15 év alatt. Aztán 4 év múlva hirtelen még négyen. Szerintem ezek voltak a jaj, nehogy már elváljunk, együtt kell maradni a gyerek miatt! (Persze itt nem tudni, hogy volt-e megcsalás, csak az a tény, hogy, addig nem jutott eszükbe elválni,amíg nem nőttek fel a gyerekek). Tudom, biztos én vagyok a rosszindulatú, nyilván véletlen, hogy mindnenkinek hirtelen megy tönkre a házassága a gyerek 18.szulinapja körül. Szóval azok az osztalytarsaim, akiknek, akkor váltak el a szulei, amikor ők felnottek, már meghazasodtak. Egy kivételével, (akinek meg alig 1eves a gyereke), mind elvált már a saját gyereke kiskorában. Biztos, mert olyan jó volt a minta előttük, hogy együtt kell maradni a gyerek érdekében...

2019. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a "Dilemma" című filmet,pont ezt a témát dolgozza fel!

A barátodat is elvesztheted,ha nem vagy őszinte vele.

Én fordított esetben tudni szeretném és elvárom a barátaimtól,hogy szóljanak,ha valaki engem megaláz.

2019. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

"He, Lajos! Megcsal az asszony."


Így.

2020. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori barátnőm volt a lánya, és páréves kapcsolata volt. 18 évesek voltunk. Elmondtam Neki,hogy úgy hallottam,hogy a barátja megcsalja,járjon nyitott szemmel, derítse ki. A lány azonnal megmondta a pasijának aki persze egekig tagadott, és visszamutogatott rám, biztos szét akarom Őket választani. Ezt követően vége lett a barátságunknak, korábbi barátnőm emelt fejjel, köszönés nélkül ment el mellettem.

Az élet igazolta, valós volt a hír, sőt, sorozatos. Ők ugyan összeházasodtak, gyerekük is született, de viharos gyorsasággal elváltak.

Aztán amikor magányában maradt persze jött felém a megbánással. Késő volt.


Kérdező, neked kell ismerni a barátodat. Ugyan mindenkit a jószándék vezérel, nem szeretné a hozzá közelállót megalázó helyzetben hagyni,de nem mindenkivel lehet és kell erről őszintén beszélni.

Ha úgy gondolod,hogy a barátod őszinteséget vár el Tőled,hasznos lenne számára az információd, segítenél a döntésében, és azt követően is mellette lennél, mondd el.


De ha hozzám hasonló helyzet várható bármennyire segítenél, nem lenne foganatja és értelme beszélned Vele.

Még akkor sem ha a barátságnak ez lenne az értelme.

2020. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
X első sorban természetesen "gyerekkori barátnőm volt a lány"-t akartam írni.
2020. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

34-es:

Én is hasonlót írtam, ahogy nézem eléggé gyakori ez.

2020. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
"Mert vétkesek közt cinkos aki néma” - Babits Mihály
2020. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!