Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy megcsalja a felesége?

Figyelt kérdés
Barátomat megcsalja a felesége, lehet hogy tudatnom kéne vele, hogy figyeljen rá jobban oda. Ez már tart 2 hónapja. De nem szeretném hogy tőlem csak most tudja meg.
2019. dec. 21. 19:53
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Én minden barátnőmtől megkérdeztem,meg akkor, amikor nem volt aktualitása, hogy ha félreérthetően viselkedne a párja,akarna-e, hogy elmondjam neki. A választól függően cselekednek. Nálad ez már kicsit késő, de ha gondolod, esetleg megpróbálhatnad, hogy úgy teszel, mintha ez egy fiktív dolog lenne és figyelned, hogy reagál. Ha szeretné tudni, akkor elmondhatnad neki kicsit kesobb.Mondjuk lehet, hogy ez a férfiaknál nem működik. Én nő vagyok, így mindent megbeszelunk, ezért ez se volt fura kérdés.
2019. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
20%
En 8 eve tudom, hogy a baratomat csalja a felesege, aztan van hogy egy masik baratom csalja a szinten baratomat 5 eve de meg sosem jutott eszembe egyikuknek sem elmondani, mert nem az en dolgom, semmi kozom hozza. Soha nem lennek ez a tipikus “joakaro” mert ez nem joakarat, hanem szimplan masok eletebe valo belemaszas, foleg ott ahol gyerek is van.
2019. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
6%

"Soha nem lennek ez a tipikus “joakaro” mert ez nem joakarat, hanem szimplan masok eletebe valo belemaszas"

Inkább túlzott jóakaratnak mondanám, kb. mint mikor a szülők jobban akarják tudni, mitől lesz boldog a felnőtt gyerekük (és ennek megfelelően próbálják terelni az életét).

2019. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%
Mit is jelent a barát? Ugye, ez fontos! Én elmondtam a legjobb barátomnak, természetesen bizonyítékkal stb. El is hitte, nem volt kérdés. Sokkal fontosabb, hogy utána mellette legyél és felkapard a földről. Én így tettem, nem hagytam cserben a bajban.
2019. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
19%
A harmadik félről a keresztvizet le tudnátok szedni, mert szétrobbant egy családot. Ilyenkor nem számít, hogy a jóakaró barát szétrobbanthat egy családot?
2019. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
90%
El kéne mondani, hiszen Te is szeretnéd tudni fordított esetben, gondolom.
2019. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó? Mi a jó abban, ha hazugságra épül a család? Ha veszekedés van otthon, és érzi a gyerek a légkörben, hogy nincs valami rendben, sokkal nagyobb trauma lehet abból, mintha szétmennének és mindketten találnak egy jobb partnert.

Te inkább elnézed a megcsalást mintsem segítesz a barátodnak? A családon belüli erőszakot is elnézést majd? Hol lenne a határ neked, mint harmadik fél?

2019. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
81%
15-nek szólt.
2019. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%

#17 "Utolsó? Mi a jó abban, ha hazugságra épül a család?"

Nem mondom, hogy jó, de elég sok család fenntart egyfajta látszatharmóniát a gyerekek kedvéért.

"Ha veszekedés van otthon, és érzi a gyerek a légkörben, hogy nincs valami rendben, sokkal nagyobb trauma lehet abból, mintha szétmennének és mindketten találnak egy jobb partnert."

Ki mondta, hogy szétmennek, ki mondta, hogy találnak jobb partnert? Lásd a hozzászólásom első részét. Lehet, hogy a te áldásos árulkodásod révén lesz sokkal rosszabb az otthoni légkör.

"Te inkább elnézed a megcsalást mintsem segítesz a barátodnak? A családon belüli erőszakot is elnézést majd? Hol lenne a határ neked, mint harmadik fél?"

Attól még, hogy nekem máshol van a határ, nem azt jelenti, hogy nincs határ. Igen, körülbelül a családon belüli erőszaknál.

2019. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
26%
Ugy veszem észre hogy a válaszolók 90 százaléka nem rendelkezik barátokkal
2019. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!