Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalja a párját az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalja a párját az szereti?

Figyelt kérdés
Tudok egy olyan kapcsolatról,ahol a férfi többször megcsalta a párját,de még mindig együtt vannak, lassan 2 éve. Együtt is élnek. De ha megcsalja rendszeresen, miért van vele? Szerintetek szereti ezek után hogy ilyeneket csinál vele? A nő pedig tud róla..mégis elviseli neki. Az ilyet nem tudom megérteni! Ti mit gondoltok erről?

2019. okt. 9. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ejj bazz, sokan már azt sem tudják, jó dolgukban mit csináljanak. Én annak is örülnék, ha 1 nő lenne az életemben.
2019. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen..akinek van nem becsüli :( de majd visszájára fordul
2019. okt. 9. 22:08
 3/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
4%
Jól teszik ezek a férfiak. Csalják csak meg úgy a nőiket, ahogy és amilyen pofátlanul csak tudják. Ezt érdemlik.
2019. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes, nem szereti, nem tiszteli. A csaj azért van vele mert rohadt gyenge személyiség aki egyedül nem tudja megállni a helyét, nulla önbizalma van. A srác meg azért van vele mert van fix punci. Értelme az nincsen, amelyik kapcsolat 1-2 év alatt ekkora nulla lesz az sosem volt jó. De vannak ilyen gyenge, semmirevaló emberek akiknek mindegy csak kapcsolatban legyenek.
2019. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Cáfolom, imádom a férjem, ő is engem, de egyikünknek sem fontos a hűség, nem erről szól egy kapcsolat számunkra. Lehet ők is így vannak ezzel.
2019. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

"Cáfolom, imádom a férjem, ő is engem, de egyikünknek sem fontos a hűség, nem erről szól egy kapcsolat számunkra. Lehet ők is így vannak ezzel."


Én meg azt cáfolom, hogy szereted a férjed, ugyanis a tettek nincsenek összhangban a leírtakkal. Mondhatod, hogy szereted a férjed, ha valóban így lenne, nem mennél másik pasihoz. Két dolog lehetséges, ami miatt nem vagy hűséges:

1. Nem ad meg valamit a férjed, és azt máshol keresed.

2. Megad mindent neked, de képtelen vagy hűséges maradni, képtelen vagy egy ember mellett megmaradni (ha ez így van, akkor a fejedben nagy gondok vannak, nem vagy egészséges).


Bármelyik eset áll fent nálad, a lényeg ugyanaz. Szar a kapcsolatotok. Bár beismerni sosem fogod, mivel az fájna, és az emberek nagy része nem képes szembenézni az igazsággal.

2019. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Örülök, hogy egy mondatból ilyen messzemenő következtetéseket tudtál levonni. Itt az oldalon csak egyféle véleményt képesek elfogadni és mindenki képzett pszichiáter? :)
2019. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

"Örülök, hogy egy mondatból ilyen messzemenő következtetéseket tudtál levonni. Itt az oldalon csak egyféle véleményt képesek elfogadni és mindenki képzett pszichiáter? :)"


Tudom, hogy fáj az igazság, de ez van. Nem csak egy féle véleményt vagyok képes elfogadni. Elfogadom, hogy neked más a véleményed, de attól még ez az igazság.

2019. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akik nyitott kapcsolatban élnek, és ez mindkettejüknek maximálisan megfelel, azok szerintem szeretik egymást. Ellenben aki hazudik, annak ellenére, hogy tudja, a másik nem ilyen kapcsolatot, életet szeretne magának, az nem szereti, nem tiszteli.

Szerintem a fő kérdés mindig az őszinteség. Akit szeretsz, annak nem hazudsz, nem tévesztesz meg, és nem hagyod, hogy hazugságban élje le az életét. A szexualitás maga viszont egy olyan téma, hogy ahány ember, annyi szokás (nyilván némi túlzással). Nem hiszem, hogy csak egy módon lehet boldog az összes ember, bár én a magam részéről ragaszkodom a monogámiához, így nyilván olyan emberrel nem kerülnék kapcsolatba, akinek ez nem elégíti ki az igényeit.

2019. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Akik nyitott kapcsolatban élnek, és ez mindkettejüknek maximálisan megfelel, azok szerintem szeretik egymást."

Nem. Akik szeretik egymást azok ahelyett, hogy a kielégítetlen vágyaikat másokon élnék ki inkább KOMMUNIKÁLNAK, rendbehozzák a kapcsolatot és gondoskodnak a jó szexről ami mindkettejüknek kielégítő. Ahol inkább úgy vannak vele, hogy jól van, szar a szex tartsunk akkor szeretőt azok nagyon durván alkalmatlanok párkapcsolatra és egyáltalán nem szeretik egymást. A megszokás vagy a kényelem miatt vannak együtt. Akik szeretik egymást és mindent megkapnak egymástól azok megoldják, hogy működjön.

2019. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!