Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mostanában miiért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miiért van az, hogy egy nő egy férfinak még annak ellenére sem ad több esélyt meg annak ellenére sem bocsát meg, hogy gyermekük született csak azért, mert a férfi őt megcsalja?

Figyelt kérdés
Nekem egyik sincsen csak sokszor hallok ilyenről például a tévében és szerintem ehhez túl rövid az élet-

2019. dec. 20. 12:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az elmúlt évezredekben így volt.
2019. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
70%

Miért kellene megbocsátani egy ilyen szemét, alávaló, mocskos, sátáni dolgot?

Régen, amíg a nők anyagilag függtek a férfiaktól a gyerekeikkel együtt, persze, hogy nem tudtak elválni.

De ma már nincs ez, úgyhogy az a nő, aki egy kicsit is többnek tartja magát egy kapcarongynál, nem bocsátja meg a megcsalást.

Kivéve, ha ő is ugyanolyan mocskos, sátáni, aljadék.

Akkor megbocsáthatja.

2019. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem eléggé maradi gondolkodás, hogy egy megcsalás már a világvége. Nem szép dolog, de nem kéne, hogy egyértelműen a kapcs végét jelentse.
2019. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Itt a gyakorin is van valaki, aki állandóan itt nyíg, hogy megbocsásson-e, meg hozzámenjen-e, holott állandóan megcsalta.Megfog bocsátani neki, mert még hisz a mesékben.

A gyerek születése meg nem indok a megcsalások eltűrésére.

Aki folyton másokat akar bszni, az maradjon szabadon, hisz túl rövid az élet, hogy egy mellett lehorgonyozzon ilyen jellemmel.

2019. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért lehet, mert van agyuk, amivel képesek gondolkodni.
2019. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát, de a gyermeket sokszor nagyon megviseli az, hogy az anyja lelépteti azonnal az apját. Például a Családi titkok egyik epizódjában is ezt a Misikét megviselte nagyon.
2019. dec. 20. 14:00
 7/24 anonim ***** válasza:
99%
Én nem hagynám ott, de onnantól kezdve heti egyszer vigyáz a gyerekre én meg megyek a szeretőmhöz és egy szavát sem akarom hallani.
2019. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Már ne is haragudj, de ha gyerekük született általában szoktak adni még egy esélyt a férfinak, legalábbis édesanyám adott az én apámnak, és mégsem bírt magával utána sem a rohadèkja! Le is lépett és 13 éve nem láttam!

Az a mocskos görèny aki megcsalja a feleségèt az utána a gyerekère is szarni fog, meg újra félre fog lépni, stb. Ezt lássa a gyerek? Ezt hallgassa? A folyamatos veszekedèst meg azt, hogy apuci dug össze-vissza és ki tudja milyen nemi betegséget visz haza, vagy akármit? Komolyan, kell ilyen apa egy gyereknek? Kell ilyen "férj" egy nőnek akiben van önbecsülés? Vagy te férfi létedre elnèznèd, hogy a gyereked anyja dugjon össze vissza minden pasival, csak azért mert van egy közös gyereketek?

Ha megcsalod a feleségedet akitől gyereked van nem csak a nőt alàzod meg, hanem a TE SAJÁT gyerekedet is. És ki fog megsínleni mindent? A válást, azt hogy egyszer anyunàl van, aztán apunàl van, aztán lehet, hogy egyszer csak "apu" lelèp örökre. Ezeket mind a gyerek sínyli meg a legjobban, a volt feleséged meg kínlódhat egyedül egy vagy több gyerekkel, főleg ha még gyerektartàst sem fizetsz(enyém sem fizetett soha). Aztán lehet, hogy pont így kerül a gyereked állami gondozàsba, mert az anyuka eladósodik. S hol kezdődött az egész? Egy "kis kalanddal" a feleséged mellett, ami aztán nyilván kiderült. De erre 10-ből 9 pasi nem gondol amikor megcsinálja a hülyeséget. Sokkal könnyebb félredugni aztán, ha ez kiderül lelèpni örökre, mint apakènt viselkedni.

2019. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ma már elfogadott a válás, és nem kötelező elviselni a családi életre alkalmatlan, önző, bunkó parasztokat egy életen át. Régen muszáj volt.
2019. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem kell látnia meg hallgatnia senkitől a gyereknek, de van olyan gyerek, aki mindenáron igényli, hogy a szülei együtt legyenek meg hogy mindenki együtt legyen.
2019. dec. 21. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!