Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mostanában miiért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miiért van az, hogy egy nő egy férfinak még annak ellenére sem ad több esélyt meg annak ellenére sem bocsát meg, hogy gyermekük született csak azért, mert a férfi őt megcsalja?

Figyelt kérdés
Nekem egyik sincsen csak sokszor hallok ilyenről például a tévében és szerintem ehhez túl rövid az élet-

2019. dec. 20. 12:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Azért a gyereket is nézném nemcsak magamat.
2022. jan. 20. 13:52
 22/24 anonim ***** válasza:

#21

A gyereknek biztosan jó lenne....

Ha van gusztusod lefeküdni vele más után, meg még bájologni is vele, a te dolgod. Én nem mosnám tovább más nők után a levetett alsó gatyáit sem, az tuti. Nem is tettem. Elváltam, és nem bántam meg. Az apja így is pont annyit foglalkozott a gyerekével, mint a házasságban, azaz szinte semmit.

2022. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Arra értettem, hogy ha mindenáron ragaszkodna az együttléthez, akkor őt is figyelembe venném, nemcsak magamat.
2022. febr. 4. 15:25
 24/24 anonim ***** válasza:
23-as, ha tudsz jól színészkedni a gyerek előtt, akkor csináld. Én képtelen lennék csak a gyerek kedvéért együtt élni egy csaló alakkal, és megjátszani, hogy minden rendben van, holott egyáltalán nincs. A képmutatás nem az én asztalom. És nem is tudok színészkedni, minden érzelmem tükröződik az arcomon.
2022. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!