Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy megcsalja a felesége?

Figyelt kérdés
Barátomat megcsalja a felesége, lehet hogy tudatnom kéne vele, hogy figyeljen rá jobban oda. Ez már tart 2 hónapja. De nem szeretném hogy tőlem csak most tudja meg.
2019. dec. 21. 19:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
78%
20-as, ha te vagy a 19-es is, nem gondolod, hogy esetleges te vagy fordítva bekötve? Nem lehet, hogy a maradék 10% nem rendelkezik baráttal? Tudod, ha én x év után megtudnám, hogy csal a párom és erről tudott a barátom,nem lenne a barátom többe. Sőt, azt gondolnám, hogy eddig se volt az. Osszeomlana az életem, és valószínű, az ő elvesztése jobban fájna, mint a férjeme. Nincs szükségem a hazug, hűtlen férjem cinkosaira. Aki képes éveken át asszisztálni egy hazugsághoz, az minden, csak nem barát. Tudod, pont az a "belepofazas", hogy TE eldontod, hogy mi a jó a barátnőd gyerekeinek, te eldontod, hogy az a jó, ha fent tartanak egy látszatot. Ha tudja, hogy csalják, mert vannak baratai, akkor Ő dönthet a saját életéről, ha akarja fent tartja a látszatot, ha akar elválik, vagy marad és végig veszekszi a következő 30 évet a házasságában. Ki vagy te, hogy eldontsd helyette, hogy neki mi a jó?
2019. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
78%

Kedves #21es

En a #2. Vagyok.

Ha nem rendelkeznek itt az emberek igazi barátsággal, akkor felesleges is elkezdeni magyarazni hogy ki mit és miért csináljon.

2019. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, azért írtam, hogy ha, mert neki is 73% volt. Teljesen igazad van. Ha őket nem zavarja, hogy rommá csalja őket a férjük, csak ne tudjanak róla,akkor hajrá! Én a magam részéről az őszinte embereket szeretem, és ha egyszer kiderülne, hogy tarsbol nem sikerült olyanra szert tennem, örülnék, hogy legalább barátokat jól választottam 😀
2019. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%

#23.

Ott a pont. 👏🤝😃

2019. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
7%

"Tudod, pont az a "belepofazas", hogy TE eldontod, hogy mi a jó a barátnőd gyerekeinek, te eldontod, hogy az a jó, ha fent tartanak egy látszatot. Ha tudja, hogy csalják, mert vannak baratai, akkor Ő dönthet a saját életéről, ha akarja fent tartja a látszatot, ha akar elválik, vagy marad és végig veszekszi a következő 30 évet a házasságában. Ki vagy te, hogy eldontsd helyette, hogy neki mi a jó?"

És az nem belepofázás, hogy döntesz a házastársak közti infóáramlásról? És mi van, ha a másik fél beszünteti a másik csalását, akkor nem jobb a családi béke szempontjából, ha egyáltalán nem is derül ki? A te döntésednek ugyanúgy következményei lesznek, mint a hallgatásnak! (sőt, a te döntésednek lesznek igazán)

Üdv, a #19-es 73 %-os

2019. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Rockarc ***** válasza:
90%

En azt gondolom, hogyha egy baratomnak tudomasara jut egy ilyen dolog, akkor kutya kotelessege szolni nekem. Az informacioval azt kezdek, amit akarok. Nyilvan figyelmen kivul nem fogom hagyni, mert egy ilyen mindenki szamara kinos szituacio senkinek sem jo. Ha felvallalta ezt a helyzetet, akkor annak egeszen bizots komoly oka van. Aztan az, hogy mit latott, hallott, tudott meg, az majd eldonti, hogy en is hogyan lepek tovabb. Szituacio fuggo.


Ellenben, ha megtudom, hogy tudott rola es nem szolt nekem, akkor onnantol mehet o is, ahova akar. En azt varom el a barataimtol, hogy bajban is mellettem allnak es nem azon hezitalnak, hogy kellemetlen szamukra elmondani, vagy sem. Aki csak addig barat, hogy a joban elvagytok egyutt, de a bajban inkabb magara gondol, akkor nincs ra szukseg. Szorakozni barkivel lehet, de a masikra szamitani, ahhoz igazi baratra van szukseg.


43F

2019. dec. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Oké, látom, én lettem a közellenség. :) Amúgy nagyon mennek az elméletek a tökéletes barátságról, de mi a helyzet pl. #10-es esetével?
2019. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Rockarc ***** válasza:
100%

#27

Semmi. Ha o ezt igy reagalja le, akkor kvazi eldobja a baratsagunkat. Nem tartja eleg ertekesnek. Akkor nekem abban mi lenne az ertek, amiert kene ragaszkodnom hozza? Az egy kiuresedett baratsag, ahol premier plan-ban nezed, ahogy tonkreteszik az eletet. Azt kell megerteni, hogy nem attol lesz neki rossz, hogy elmondod, hogy mi tortenik a hata mogott. Onnantol meg az o dolga, hogy mit kezd az informacioval. HA az a reakcioja, hogy megszakit veled minden kapcsolatot, akkor nyilvan vege. Egyben te is tudod, hogy mennyire allt volna ki melletted forditott helyzetben.


Egyebkent ugyanazon hezitalasz, amikor egyesek a szolasszabadsag es a rasszizmust allitjak szembe. Vagy a biztonsagot a kenyelemmel, stb. A kenyelem is addig fontos, amig nem er atrocitas valamilyen formaban. Egy ellopott jelszo, gagyi taviranyitos garazskapu stb. Mindegyik mellett lehet ervelni, de amikor baj van, akkor hirtelen mindenki tudja, hogy mit kellett volna tenni, mi lett volna a helyes dontes.


43F

2019. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 27-es! Nem közellenség vagy, hanem máshogy gondolkodsz, mint a többség. Nekem ez nem fáj, sőt örülnék, ha többen lennétek, mert a hűtlen típusú férfiak szívesebben választanak olyan nőt, aki mindent elnez, és még maga előtt is letagadja a nyilvánvalót, csak hogy fent tartsa a látszatot. Akkor nekünk maradhatnának a hűségesek. Csak az a baj, hogy túl kevesen vagytok, a hűtlen férfiak, meg sokan, így nekünk is "juthat" hűtlen. Az ilyen embereknek, mint te vagy, mondhatnám en, hogy megcsalja a parja, úgyis tagadnak. Ha az orra előtt történne az aktus, akkor is a pasinak hinne, nem a saját szemének. Én nem szeretnélek ezért bántani, elég baj ez neked. Inkabb sajnallak. Akiket én ismerek, azok közül, akik úgy gondolkodnak, mint te, vagy kapcsolatfuggok, ezért mindent elneznek, csak nehogy válás legyen, vagy azért csukjak be a szemüket, mert egy esetleges válás anyagilag nagyon rosszul érintené őket.(Tudom, tudom, te egyik se vagy.)

Hogy mi van a 10-sel? Semmi. Valószínűleg ő egy ugyanilyen ember volt. Mondok neked én is egy ilyet. Volt egy lány, nem olyan közeli barátnőm, de jó ismerősöm. 1-masfel éve volt együtt a fiúval (nem éltek együtt.) Szerelmes volt és vak. Egyszer úgy alakult, hogy a lánynal aludtam, mert éjszaka már nem tudtam volna hazamenni. De váratlanul megjelent a pár hete eltűnt barátja. (A kezdetektől el-eltunt hetekre, nyilvánvaló volt, hogy nem szereti a lányt, csak használja.)Nos, a fiu is ott aludt. Éjszaka arra ébredtem, hogy a "barát" konkrétan a bugyimban nyulkal. Miután elzavartam, azonnal felkeltettem a lányt, és elmondtam neki. Válasz: Ez nem így volt, biztos csak hulyeskedett, én meg félreértettem. Más barátnője is járt már így! O is "félreértette" a vicces fiut. Aztán megint megjelent éjszaka. Másnap tiszta fejjel még egyszer próbáltam beszélni a lánnyal, de hajthatatlan volt. A fiú azt mondta, csak kitaláltam, es O neki hitt. Hát, jó. Akkor megszakítottuk a kapcsolatot, és én egy percig se bánom. Nem tudom, meddig hulyitette meg, lehet, hogy azóta is együtt vannak. Az ilyen meg is érdemli. Az igaz barátaim hinnének nekem minden helyzetben, ahogy én is nekik. A barataimban mindig jobban bízom, mint bármilyen pasiban. Te azért érzed magad kozellensegnek, mert az emberek többsége így gondolkodik, te meg nem.

Ha megfigyelted, akik azt írták, hogy ne mondja el, azok se azért mondtak többségében, mert ez a megcsalt fel, és a gyerekek érdeke, hanem azért, mert a barát járhat rosszul, úgy, mint a 10-es esetében. Tehát a kérdező védelmében.

21-es,23-as, meg még egy(nem tudom már melyik) voltam.

2019. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Az első bekezdéshez: lényegtelen, hogy állok a saját párkapcsolatomhoz - arról megy a beszélgetés, mi a helyes, ha mások kapcsolatáról van szó, mi pedig kívülállóként (barátként) tudunk valamit. Férfi vagyok amúgy, ráadásul sok téren talán túlzottan is finnyás fajta, viszont nem vagyok hajlandó azon izgulni, vajon mikor fog megcsalni a párom, mert rohadt fárasztó, hosszú távon felőrli az embert. Ha nem tudnék benne megbízni, akkor egyszerűen nem lennénk együtt.

Az a lány, akinek leírtad az esetét, tényleg nagy pancser volt.

2019. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!