Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez erkölcstelen pasi, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erkölcstelen pasi, vagy ez a való világ?

Figyelt kérdés

Hogy többéves élettársi kapcsolata van, de mindenkinek mondja, hogy nem keres feleséget , nincs felesége ( föleg ha vonzó csajt lát) de közben neha felszajjal mondja az élettársának a nevét .

Most odaig jutott, hogy belebonyolódott egy kalandba egy fiatalabb csajjal, akiért odaig van , allitólag terhes is a lany töle, hordja a pasi a hasara a kaját . Es úgy nézem hogy az élettársi kapcsolatának befellegzett es lépni fog .

Az élettársa egy nagyon odaadó, jóindulatú szivlélek társa ( volt) de ö nem látott benne feleséganyagot és gondolom önmagában úgy intézi el a pasi, hogy úgyse igért semmit az oltár elött .

De szerintem akkor is ez égbekiáltó ocsmányság amit muvel , vegignézni hogy hogy enyeleg azzal a libával , akinek prosti múltja van , es lopásos ügyei

És még teherbe is ejti .

Lehet én vagyok divatjamúlt és habár tabutéma, de mindenki igy kezd újabb kapcsolatba, hogy egyik kezében az ág és akkor engedi el , ha már a másik keze fogja a másikat

Lehet mivel a pasi nem házas erre joga van? Joga van élni ?

Kifogásolható ez egyáltalán , ha szerintem szakit az élettársával és felesegul veszi a lányt ?



2019. dec. 6. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez erkölcstelen pasi, ÉS ez a való világ.

Egyébként simán lehet, hogy a pasi most találta meg azt a nőt, akivel el tudja képzelni a jövőt. Eddig elvolt egy "jobbat úgysem találok" c. langyos pocsolyában, de most kinőtt az agya.

2020. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!