Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez erkölcstelen pasi, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erkölcstelen pasi, vagy ez a való világ?

Figyelt kérdés

Hogy többéves élettársi kapcsolata van, de mindenkinek mondja, hogy nem keres feleséget , nincs felesége ( föleg ha vonzó csajt lát) de közben neha felszajjal mondja az élettársának a nevét .

Most odaig jutott, hogy belebonyolódott egy kalandba egy fiatalabb csajjal, akiért odaig van , allitólag terhes is a lany töle, hordja a pasi a hasara a kaját . Es úgy nézem hogy az élettársi kapcsolatának befellegzett es lépni fog .

Az élettársa egy nagyon odaadó, jóindulatú szivlélek társa ( volt) de ö nem látott benne feleséganyagot és gondolom önmagában úgy intézi el a pasi, hogy úgyse igért semmit az oltár elött .

De szerintem akkor is ez égbekiáltó ocsmányság amit muvel , vegignézni hogy hogy enyeleg azzal a libával , akinek prosti múltja van , es lopásos ügyei

És még teherbe is ejti .

Lehet én vagyok divatjamúlt és habár tabutéma, de mindenki igy kezd újabb kapcsolatba, hogy egyik kezében az ág és akkor engedi el , ha már a másik keze fogja a másikat

Lehet mivel a pasi nem házas erre joga van? Joga van élni ?

Kifogásolható ez egyáltalán , ha szerintem szakit az élettársával és felesegul veszi a lányt ?



2019. dec. 6. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Elettarsat sajnalom, ha ez igy igaz, es nyilvan moralisan nezve szanalmas, de kerdem en, neked nem tok mindegy?
2019. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem , mert tudni akarom , hogy mennyire elvetendö ez a cselekedet?

Vagy érthetö , hogy szerelmes

2019. dec. 6. 23:11
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
De hát akkor még nem kell elköteleződni. Esendő emberek vagyunk. Ezt tudnia kellett volna magáról. Szerintem az lenne a fer, ha szakítana olyan helyzetben az élettársával. Viszont nemtom, a másik csajtól , aki a gyerekét hordja a szíve alatt, tőle akar-e valami komolyat (gyerektartást gondolom vállalja, ha a csajszi meg a gyereket vállalja); de hát hogy azontúl vele kapcsolatot, vagy csak még kicsapongani, élni akar; de akkor minek neki a párja? Éljen így akkor ,de ne köteleződjön el senki mellett; hanem akkor éljen így, és ne is kötelezze le, ne tartsa fel,ne "láncolja magához" az élettársát, hanem mondja meg neki, hogy "bocsi, rájöttem, hogy még nem éltem ki magam, még nem akarok elköteleződni." Ozt kész. Az lenne a tiszta.
2019. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
*Vagy még nem Tudok elköteleződni, de a lényeg ugyanaz.
2019. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Joga e van élni? Igen. Senkit nem lehet kényszeríteni, hogy olyan kapcsolatban maradjon amiben nem akar. Hogy szemétség e? Igen, nagy szemétség tőle megcsalni az odaadó társát, ha nem kell akkor le kéne vele tisztességes módon zárni. De ahogy írtad, a legtöbben csak akkor engedik el az ágat ha már fogják a másikat. Ez van.
2019. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Jajj te vagy a kolleganő megint?
2019. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi az hogy hordja a hasara a kajat meg hogy felszajjal mondja a nevét?
2019. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy alakítja a sorsát ahogy akarja, a cselekedeteiért saját maga fogja viselni a következményeket, ha valaki mást kihasznál a karma vissza fogja adni.


"Az élettársa egy nagyon odaadó, jóindulatú szivlélek társa ( volt) de ö nem látott benne feleséganyagot és gondolom önmagában úgy intézi el a pasi, hogy úgyse igért semmit az oltár elött ."

Éltél vele amúgy együtt? Az embert lakva ismerni meg.

Lehet neked is egy párod, akire azt mondják milyen jó ember, közben a 4 fal közt meg máshogy viselkedik veled.

Ha ilyen jó, vidd haza magadnak.

2019. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány kérdést teszel még ki??? Kva unalmas vagy már!
2019. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A leírás alapján neked ez túl bonyolult ügy, kedves kérdező, bár a szereplők sem teljesen komplettek. Szerintem nem a mi feladatunk értékelni a helyzetet.
2019. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!