Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos csaj az jónak számít, egy átlagos pasi az meg ratyi? Hogyan alakult ilyenné a világ?

Figyelt kérdés

Most nem a csúnyákról beszélek, hanem tényleg az átlagos pasikról. A régi világban nem kellett semmilyen extra vagy különlegesnek lenned, hogy legyen barátnőd/feleséged, mindenkinek volt és elég volt csak egy hétköznapi embernek lenni.

Most meg azt látom, hogy nem, egy átlag pasi az szürke egér, társkeresőn sem ír vissza neki senki, csak szökőévente. Randit leszervezni átlagpasiként meg már szinte lehetetlennek tűnik.


Azt látom, hogy egy átlagos nőre rengetegen buknak, viszont ahhoz, hogy egy férfira bukjanak, ahhoz vagy jóképűnek kell lenni, vagy nagyon kidolgozott kockahasú testtel és legalább átlagos arccal, vagy mondjuk gazdagnak kell lenni, vagy ilyen hiper szociális állandó társaság központja vezéregyéniségnek, vagy valami extrém életstílust kell élned ami keveseknek van, vagy kiemelkedően tehetségesnek kell lenned valamiben (pl. focista) stb. stb.

A lényeg az, hogy nem elég egy normális átlagos értékrend és külső, minden nőnek több kell ennél.


De akkor fordítsuk meg a kérdést, egy lánynak/nőnek miért nem kell különlegesnek lenni, ahhoz hogy sikeres legyen? Nekik miért ilyen baromira könnyű, hogy semmit nem kell tenniük, csak ne legyenek kövérek és rondák, és máris értékesek és kelendőek?


2016. márc. 3. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi média hatása, és a férfiak nem képesek kitartani a saját értékeiket.


23/F

2016. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a világ változásával alakult így. Túlságosan is elengedték a gyeplőt a nőknél, a férfiak pedig becsicskultak.
2016. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Eléggé szubjektív az "átlagos" kifejezés. Honnan veszed, hogy az az átlagos, amire te azt mondod, hogy átlagos? Honnan tudod, hogy az a szép és az a ronda, akire te azt mondod, hogy szép meg ronda?

Speciel az én környezetemben vannak átlagos pasik, akiknek van párkapcsolatuk. Sőt, még általam kevéssé vonzónak titulált férfiaknak is van kapcsolata. Na?

2016. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert egy lány sokszor még akkor is rondának vagy csak átlagosnak tartja magát, ha valójában gyönyörű. A férfiak meg sokszor akkor is átlagosnak tartják magukat ha bányarémek... Magyarán különböző fogalmaik vannak az átlagosról...
2016. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

A két nem alapvetően különbözik...

Egy hímnek szét kell szórnia a magokat, ezért természetesen kevésbé válogatós, míg egy nőstény a legjobb hímet választja ki, hogy minél életképesebb utódokat hozzanak létre.

Nézd meg az állatvilágot: általában a hímek udvarolnak a nősténynek (bármilyen nősténynek, lényeg, hogy nőstény legyen), a nőstény pedig választ közülük, a választott meg legtöbb esetben a falkavezér, az alfahím lesz, vagy legalábbis amelyik a legjobban tetszik a nősténynek.

2016. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert a férfiak lazábban kezelik ezt a dolgot, nekik nem az a fontos, hogy a környezetük mit szól a párjukhoz, hanem valóban a szerelmet keresik... Ellentétben a nőkkel, akiket a barátnőjük véleménye érdekel a pasiválasztás kapcsán is, a barátnőjük véleménye márpedig az, hogy "helyes" pasinál ne adja alább, mert hogy az milyen gáz lenne már... Az nem baj, hogy bunkó, meg verekedős,részeges, az a lényeg, hogy jóképű legyen...
2016. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Sose értettem ezeket a kérdéseket... Kinek mi a csúnya, szép és az átlagos?

Engem (nő vagyok) hívtak már a rondától, az átlagoson át a gyönyörűig mindennek. Különböző kinézetű pasik.

Nekem meg mindig más tetszik, úgy értem, régen valamiért olyan fiúk vonzottak, akiket a környezetemben senki nem tartott se átlagosnak, se helyesnek. Most, felnőttként is más és más típusúak jönnek be.

Szóval arra akarok rávilágítani, hogy tök értelmetlen a kérdésed és felháborító. Én egyáltaláb nem ezt látom a környezetemben, bár én nem kisiskolások között élem a napjaimat, lehet azért.

2016. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

A férfiak szótárában az átlagos nő a szépet jelenti, az átlagos férfi meg az átlag alatt kezdődik náluk igazából. Tehát akire "rengetegen buknak", az már bőven jó nő, nem átlagos, azokra rá sem nagyon néznek. Aki pedig jó nőt akar, az igenis tegyen le valamit az asztalra, nem? Vagy érje be az ténylegesen átlagossal.

Szóval de, egy nőnek is különlegesnek kell lenni, különben az átlag (alatti) pasi rá se néz.

2016. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy azt már fentebb írták, a férfiak és a nők más-más ösztönt örököltek az állatvilágból, ami a társkeresést illeti. Míg a férfiaknak az "aki hagyja magát, dugjuk" ösztön jutott, a nők a számukra elérhető legjobb férfit találják egyedül elfogadhatónak, a többit simán ignorálják. Namárpedig az átlagos férfi nyílván nem a legjobb, tehát nem is létezik a nők szemében (kivéve persze, amikor egy eltartóra van szükség, de az ugye egészen más kérdés, annak semmi köze sincs a vonzalomhoz).
2016. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

#8

Már bocs, de pont fordítva van.

A nőknél van meg a helyes pasi alapelvárás. Aki nem helyes az a

nők 90%-nál esélytelen, levegőnek nézik.

2016. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!