Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépsz ha minden jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépsz ha minden jó?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek minden jó volt a kapcsolatában mégis megcsalta a párját? Aki így tett az miért tette meg?
2019. dec. 4. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha én úgy érzem, hogy minden jó, akkor nem, ha kívülállók úgy gondolják, hogy minden jó, de valójában én tudom, hogy nem az, és megoldani sem sikerül a problémákat, akkor szakítok.
2019. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez hülyesèg. Nalunk kivul minden jo de a negy fal kozott mar nem. Ezert csaltam meg a parom
2019. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon sokszor félrelépek, van úgy, hogy magától kifordul a lábam ahogy lépek és olyankor mindig vétek járás közben egy lépést. Elég para az biztos!


De átvitt értelemben akkor sem, ha rossz. Akkor szakítani kell, de félrelépni... Az gerinctelen dolog.

2019. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Véleményem szerint, a megcsalás mindig valaminek a hiányára utal, amit a párok nem beszélnek meg, vagy már annyiszor túltárgyalták, hogy a hiányoló fél feladta mert nem kapja meg.

Az ok lényegtelen, egyiknek sem jó, legjobb lenne szakítani még mielőtt megcsalja, így kevésbé sérülnének, viszont ehhez gyengék.

2019. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem, a félrelépés mindig a lyukak befoltozása! Lehet szexuális, érzelmi probléma, vagy csak egy megfogalmazhatatlan hiányérzet, hogy ami van nem elég.
2019. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Utlso de szepen megfogalmaztad
2019. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerelmes voltam a szeretőmbe, a kapcsolatom meg nem volt az igazi.
2019. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Utólag jöttem rá, milyen jó volt minden. De már késő volt.
2019. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy olyan munkahelyed ahol mindennel elégedett vagy, nem keresel újat.

Na ugyanez a helyzet a kapcsolattal is.

2019. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!