Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért változtam meg ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtam meg ennyire?

Figyelt kérdés

Sokan nem büszkélkednének ilyennel,de szerencsére ez az oldal anonim.

Nem tudok lenyugodni, állandóan pasizni akarok.

Prológus:

Férjnél voltam viszonylag korán elkezdtem ezt a fajta életet,21 évesen szültem a legidősebb lányom.

Három gyermekem van.

A férjem megcsalt megjártam a poklok poklát,majd visszakönyörögte magát újra megtette.

Végleg szétmentünk.

Azóta se találom a helyem.

Egyik fasziból a másikba megyek,nincs potenciális jelölt senki nem fog meg.

Hol egyikkel találkozom hol másikkal.

Hol a volt férjemmel hol mással szexelek.

Mielőtt bárki bármennyire elitél nekem se jó ez így,eddig próbálkoztam 2016 óta egyszerüen vagy a gyerekek a gond,vagy az élethelyzet vagy bla bla.

Viszont nagyon sokszor sz@rul érzem magam,igazán senkit nem érdeklek csak szex amivel felkeltem a férfiak érdeklődését.

Igazán a legnagyobb problémám hogy ilyen lettem.

Ez nem okoz örömet teljesen de máskor meg fejvesztve keresem hogy érdekeljek valakit.

Pozitiv véleményt szivesen fogadok.


2019. nov. 19. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ezt hívják úgy, hogy szeretetk+rva. A megoldás az, ha önismeretet szerzel és helyreteszed az önképed és nem abból építed, hogy épp szeret-e valaki vagy nem, nem mások visszajelzéseiből építed az önbizalmad. Ha egyedül nem megy, ne szégyellj segítséget kérni, egy pszichológus segíthet ebben.
2019. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs onbizalmad ezert hasznalod a dugast fajdalomcsillapotonak. Az ingerkuszobod a beka segge alatt, egy szep szo es ugrasz. Nem tiszteled magadat, es azert nem fog meg senki komolyan se venni mert nem is az erteket keresed, hanem ezt a pillanatnyi fajdalomcsillapitast.
2019. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig nem is fogsz kelleni senkinek komolyra, ameddig azon a szinten van az önbecsülésed, hogy még a volt férjeddel is simán lefekszel.
2019. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szeretsz szexelni és szereted ha figyelnek rád. Majd ha egyszer valaki megfog, akkor vele maradsz
2019. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte nem voltál ilyen, akkor valószínűleg a férjed kétszeri félrelépése váltotta ki ezt a viselkedést nálad. Szerintem őt végleg hanyagolni kéne, amíg találkozol vele, újra előjönnek a régi sérelmek. Ha ő el tudott dobni magától, miért alázod magad azzal, hogy még mindig beadod neki a derekad?
2019. nov. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!