Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én változtam, a Világ vagy a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én változtam, a Világ vagy a nők?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok. 22 éves korom óta csajozom aktívan, eddig lefeküdtem úgy 40-50 nővel. Azt vettem észre, hogy a húszas éveimmel ellentétben már nem néznek meg annyira a nők, és nehezebb is csajoznom, mint régen. Míg régen 1-2 hónap alatt becsajoztam, most akár duplája, triplája is kell hozzá. Régen folyton engem néztek a nők, utcán, buszon, ma - kis kivételtől eltekintve - átnéznek rajtam. Pedig nem nézek ki rosszabbul, sőt, a korral talán még vonzóbb lettem, egyébként is jóképű pasas vagyok.


Mi történhetett?


2016. ápr. 15. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
egyik sem. Simán csak olyan életkorban vagy ahol a Casanovaság már inkább gáz, főleg nagyon direkt formában az. Öregszel és már nem játszhatod el azt a Johnny Bravo csajozást, mint régen. Meg kellene állapodnod.
2016. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na de honnan tudják a nők, hogy hódító vagyok? Nem nyomulok rájuk, nagyon diszkréten szoktam ismerkedni.
2016. ápr. 15. 20:14
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

1. Kétszer annyi idős vagy majdnem, mint a húszas éveidben!

2. Lehet, hogy túl nagy az egód, mert lehet, hogy csak a saját szemedben vagy vonzó, de lehet, hogy mások szemében, meg nem.

3. Egyetlen állandó, a változás maga! Tehát te is és a világ is változott! Te meg aztán főleg a kor előre haladtával.

4. Úgy tűnik, hogy te még 36 évesen is egy tizenéves értelmi szintjén vagy a leírtak alapján és még mindig nem nőlt be a fejed lágya, ez már gáz, ennyi évesen!

5. Egyáltalán, akarsz családot, vagy gyereket? Mivel a korodbeli nők inkább már családot akarnak és nem kalandozni!

2016. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én mindig, minden nővel komoly kapcsolatra törekedek, csak sajnos nem mindig jön össze.
2016. ápr. 15. 20:18
 5/18 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet, már tök kíváncsi vagyok, hogy mennyire vagy vonzó valójában.

23L

2016. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A világ folyamatosan változik, így értelem szerűen te is és a nők is.

Régen azért néztek folyton, mert huszonéves voltál. Akik akkor megnéztek, azok most körülbelül 30-40 évesek. Viszont a mai 30-40 éves nők lassan családot alapítanak, esetleg van is már nekik, és ezért nem nézelődnek/buliznak/pasiznak (annyit).

A másik pedig, lehet, hogy te jóképűnek, vonzónak tartod magad, de egy nő szemében nem biztos, hogy tényleg az vagy.

Egyébként nem értem ennyi idősen miért nem sikerült tartós kapcsolatot kialakítanod, ha annyira törekedtél rá?!

2016. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta egy szóval sem, hogy nem sikerült tartós párkapcsolatot kialakítanom, nem is tudom, hogy ez honnan vette bárki is. Októberben ért véget a négy évig tartó kapcsolatom, előtte is voltak egy-két éves, de egy-két hetes kapcsolataim is, így jött össze 14 év alatt 40-50 nő (pontosan nem tudom, mert harminc után nem számoltam). Azt gondolom, hogy ez annyira nem sok. Október óta volt nagyjából 10 randim, amiből lett két egy hónapos kapcsolat, amely mindkettő véget ért, az egyik én akartam, hogy véget érjen, a másikat a nő.
2016. ápr. 15. 20:57
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyi emberrel voltál együtt, akkor a kötődéseddel biztosan van néminemű probléma.
2016. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
5# Cicuska, nem hiszem, hogy pont a te véleményedre lennék kíváncsi, miért, még is ki vagy te? Azok a nők, akik tapadtak rám mindnennél jobb bizonyíték. Ráadásul nem a vakvilágba beszélek, mert mindegyik igazolható levelekkel, fotókkal, SMS-ekkel, stb.
2016. ápr. 15. 21:06
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ha 14 év alatt 40-50 nőd volt, és ez neked nem sok, akkor erre nem tudok mit mondani. (Ha lebontjuk 1 év alatt 3 nő - tudom nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség, de ez most nem lényeg). Már nem vagy fiatal, mint régen, nem néznek meg a huszonéves nők(ugye ők nézelődnek a leginkább), azt kész. Beképzelheted magadnak, de attól még nem lesz úgy.
2016. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!