Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én változtam, a Világ vagy a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én változtam, a Világ vagy a nők?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok. 22 éves korom óta csajozom aktívan, eddig lefeküdtem úgy 40-50 nővel. Azt vettem észre, hogy a húszas éveimmel ellentétben már nem néznek meg annyira a nők, és nehezebb is csajoznom, mint régen. Míg régen 1-2 hónap alatt becsajoztam, most akár duplája, triplája is kell hozzá. Régen folyton engem néztek a nők, utcán, buszon, ma - kis kivételtől eltekintve - átnéznek rajtam. Pedig nem nézek ki rosszabbul, sőt, a korral talán még vonzóbb lettem, egyébként is jóképű pasas vagyok.


Mi történhetett?


2016. ápr. 15. 20:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Semmi nem történt, csak annyi, hogy az intenzívebb párkeresés a lányok részéről a 20-as éveikben történik, és ők inkább a saját korosztályukat keresik, nem pedig egy 40-hez közeli pasit.
2016. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Már bocsánat, de semmi sértőt nem írtam. Nyilvánvalóan a saját ízlésem és az "általános közízlés" alapján tudnám csak megítélni a dolgot. Én egy átlag huszonéves lány vagyok, aki gondolta segít megítélni önmagad, mivel pont azt írtad, hogy már nem úgy tapadnak rád, mint azelőtt.

"ma - kis kivételtől eltekintve - átnéznek rajtam"

De ha ezekszerint nincs semmi problémád, akkor bizonyára én értettem félre valamit...


#5

2016. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Én készen vagyok csak a világ nincs teljesen készen"


Ugyanennyi idős vagyok, sosem voltam nagy casanova 40-50 évvel, viszont az elmúlt több mint tíz évet 2 kapcsolatban töltöttem.


Régen volt hova menni ismerkednem, voltak ismerősök akik hozták az ő ismerőseiket, most meg, mióta egyedül vagyok el sem tudom képzelni, hogy ennyi idősen hol kellene ismerkedni, az egyetemista korosztályból kinőttem, a velem egykorúak nagy része meg vagy családos, vagy már le is tett arról, hogy párja legyen, él a munka-otthon tengely mentén.


Egy szó mint száz, te is változtál, hiszen már nem tudsz csak úgy lerohanni a kedvenc kocsmádba pár haverral csajozni, és a világ is, hiszen a potenciális hölgyek egy része túl öregnek tart magához, egy másik része pedig éppen azon filózik, hogy felvegyen e CSOK-ot a második gyerekhez.

2016. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Amúgy azt sem írtam sehol, hogy még mindig huszonévesekre vadásznék, ezt sem tudom, honnan vettétek. Az én kiszemelt korosztályom 30-40 év közötti, diplomás, gyermektelen.
2016. ápr. 15. 22:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert egy tahó suttyó vagy azért.
2016. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Talán mert, a 30-as nők többségének van párja, vagy azt hiszik, hogy neked biztos van, ha ilyen jól nézel ki.
2016. ápr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen korosztálynál próbálkozol?
2016. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Titusztitusz ***** válasza:
A jelenség magyarázata valszeg ott lehet, hogy alighanem csak TE érzed-gondolod azt, hogy "nem változtál" az elmúlt évek alatt...Lehet hogy erröl a kérdésröl a hölgyeknek kicsit más lehet a jelek szerint a véleménye...Az elég csalhatatlan jel minderre, ha már "nem néznek meg annyira, mint régen"...
2016. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!