Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem működik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem működik így teljesen a világ, mint ebben a klipben?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VuNIsY6JdUw


A szemüveges, egyszerűen öltözködő lányt észre sem veszi a pasi, csak a bunkó liba kell neki, a végén pedig, ahogy kiöltözik a lány, egyből felfigyel rá persze... És a nők is a jóképű férfiak után ácsingóznak.


2016. febr. 26. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ó, régen ezt szerettem :)

Egyébként, igen, így működik!

2016. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá , hogy az a szemüveg is nagyon előnytelen formájú....

De elsőre mindenkinek a legjobb kell

2016. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem. Egy szemüveg levétele nem old meg sokat, ha alatta nem egy bombázó van. Én ocsmány vagyok és alacsony akár viselek szemüveget, akár nem. Sokkal többet nem árul el a borzadály klip...
2016. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem, így a szappanhabos romantikus nyálas filmekben működik a világ.

A való életben sokkal változatosabbak az emberi viszonyok.

2016. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az most mindegy, de tényleg nem kell olyan lány a pasiknak, aki nem öltözik kicsit kihívóbban, nem sminkeli magát...
2016. febr. 26. 19:51
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Már megint itt van az alacsony ocsmány pasi D:
2016. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szánalmas az az ember. :D Legalább kimozdulna a gép mellől, és keresne magának egy hobbit, vagy olvasna, filmezne, akármi.
2016. febr. 26. 19:56
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem sminkelem magam, nem öltözöm kihívóan és kapcsolatban vagyok.
2016. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak ilyen férfiak, ahogy nők is.


De szerintem itt a lényeg az, hogy önmagad legyél mindig. Azért ne tegyél semmit, hogy másnak tetsszen. (Bocs, a videót nem néztem meg, láttam, hogy Taylor Swift és kösz, nem.)


De kb. erről szól a She's All That. (A csaj nem jár egyedül.) Rachel Leigh Cook alapból gyönyörű. A film paródiájára is emlékszem: "De ő szemüveges! És copfja van!"

2016. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy én mennyire rühellem az ilyen félreinformáló, áltató videoklipeket, el sem tudom mondani. :D
2016. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!