Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kezdjek azzal az Infovan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal az Infovan hogy ezelőtt 7-8 évvel megcsalt a férjem? Régen volt már nagyon, érdemes egyáltalán szóvá tennem? Tanácstalan vagyok nagyon

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Már 7-8 éve se szeretett vagy tisztelt de együtt maradt veled kényelemből. Hogy te ilyen kapcsolatban akarsz-e élni az a te döntésed. Én mondjuk nem lennék biztos benne, hogy csak 7-8 évvel ezelőtt történt ilyen. Kutyából nem lesz szalonna.
2019. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is meginogna a bizalmam, hogy azóta mik történhettek. Megpróbálnék túllépni rajta, elvégre régen volt, de lehet, hogy nem menne.


Ezt neked kell eldöntened.

2019. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy maga a megcsalás 7-8 éve történt, de te gondolom most tudtad meg, szóval számodra a fájdalom és a csalódottság nagyon is a jelenben van. Én igenis szóvá tenném, egy magyarázatot akkor is megérdemelsz, ha már régen volt. Aztán azt meg már csak te tudhatod, hogy az azóta eltelt időben milyen volt a házasságotok, a férjed hogy viselkedett veled, mennyire érzed őszintének a kapcsolatotokat. Szerintem ha az elmúlt időben minden szuper, akkor érdemes lehet dolgozni a megoldáson közösen. De hallgatni semmiképpen sem hallgatnék a dologról a helyedben, mindenképp át kéne ezt beszélni.
2019. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta többször is volt rá alkalom amiről tudok de ez egy újabb,és pont ugy fáj mintha tegnap történt volna. 3 gyerekünk van,a kicsi 2 éves... mekkora ökör vagyok istenem,mit is hittem :/
2019. nov. 14. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem is gondoltál bele hogy 3 gyerek mellett meg a háztartás és munka mellett nincs olyan nálatok hogy nő és férfi? Csak apa meg anya van. Férj és feleség.

Ki küldte és hogyan az infót?

2019. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem is a 8 évvel ezelőtti megcsaláson van a hangsúly hanem azon,hogy többször megtette, és Te ennek tudatában vállaltál három gyereket.

Ennek a +1-nek nincs lényege a döntésed szempontjából. Ha csak az lett volna még megbocsájtható, de ahogy eddig többször megtörtént úgy ezután is meg fog történni.

Kérdés,hogy milyen lehetőségeid vannak a kicsi gyerekekkel?Tudsz önálló életet kezdeni?Várhatsz Tőle gyerektartást?

Ha igen, ne gondolkodj,válj el, és amennyiben közös a lakás érd el,hogy költözzön el Ő, Te pedig ott maradsz a gyerekekkel.

Ha nincs segítséged, nem tudjátok anyagilag megoldani a külön életet, nem tudod anyagi/erkölcsi biztonságban felnevelni a gyereket nélküle, maradj...

2019. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegény gyerekek... 😣
2019. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!