Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, érdemes várni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra0227 kérdése:

Mit tegyek, érdemes várni? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A párom(volt) elköltözött tőlem, de a mai napig néha eljön és minden történik ugyan ugy mint egy kapcsolatban.

Kérdeztem tőle miért nem költözik haza, és az volt a válasza, szeret jó velem, soha nem bántottam meg de nem akar már velem lenni.

És ezen én nemtudok eligazodni :( menekül az érzései elől!?


2019. ápr. 8. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem menekül az érzései elől. Csak neki így tökéletes, hogy nem tartozik neked semmivel, nincs köztetek semmiféle kötelék, de mégis ha dugni akar akkor van hova mennie. Tudod erre mondják, hogy ha nincs ló akkor a szamár is jó-
2019. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem, a felelősség elől menekül, hogy veled legyen. De dugni azért jó vagy neki. Mi a francért engeded még be a lakásba? Vagy jó érzés, hogy kihasználnak?
2019. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt mondja szeret s én ugy gondoltam csak egy kis időre van szüksége.

De ezek szerint akkor nem.

22 éves így nem vagyok benne biztos hogy ő ezt jól meggondolta mit is szeretne.És gondoltam még adok neki időt

2019. ápr. 8. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
22 évesen a srácokat hajtják a hormonok, meg vannak őrülve, buliznak, csajoznak, felnőttek, övék a világ! Kevésnek fér bele egy állandó partner. Ez a korszak nagy lehetőség minél több embert megismerni, válogatni, hogy amikor lenyugszik és szeretne megállapodni, családot alapítani, akkor a legjobb döntést tudja meghozni és ne legyen olyan érzése, hogy mit hagytam ki. Engedd el és éld te is az életed, ismerkedj. Ha igazán szeretitek egymást, pár év és újra összeakadtok.
2019. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

22 évesen hidd el, pontosan tudja mit akar. És azt is pontosan tudja, hogy mond egy-két szép szót és már elalélsz tőle, amit ki is használ, mert egy rózsaszín ködben élő naiv lány/nő vagy.

Ennél több tartásod is lehetne és tarthatnád magad többre egy olcsó r#bancnál.

A "nem akar veled lenni" melyik része nem világos számodra? Rohadtul nincsennek már irántad gyengéd érzései, így ezek elől nem is tud menekülni.

2019. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Jaj drága! 22 évesen olyan könnyen kimondják, hogy "Szeretlek", ha ettől a bugyi lekerül..

Komolyan? Te mennyi idős vagy, hogy ennyire naiva vagy?

Hidd el, pontosan tudja, hogy mit akar.

Ugye azt mégsem mondhatja neked őszintén, hogy

"Nézd Petra! Nem érzek irántad semmit, nem szeretlek, csak amíg nem találom meg életem nőjét addig téged duglak meg, mert arra szükségem van..

Ha ezt mondaná őszintén, akkor beengednéd a bugyidba? Ugye hogy nem.

2019. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kapcsolatot már nem akar, de attól még jó veled a szex. Így kényelmes neki, független, ha nem talál valakit akkor te is ott vagy neki.

Tudom, nehéz az elengedés, de hosszútávon azzal jársz a legjobban, ha lezárod a dolgot.

2019. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne légy naiv, csak kihaszál. Pár kedves szó és te már adod is magad és közben meg reménykedsz. Szerintem zárd le ezt a kapcsolatot.
2019. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!