Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt?

Figyelt kérdés

Párommal már 8 éve vagyunk együtt. Talált egy új munka helyet úgy 1 éve (nagyon sok szabad ideje van es sokat utazik az országban. Nos volt 2 munkatársa. Az egyik öröm lanyokhoz járt, a másik a mai napig csalja a barátnőjét össze vissza. Ma irogattak az egyik közösségi oldalon a párom és az egyik munkatársa de én pont ott voltam mellette és láttam mindent, viszont volt egy ilyen rész:MT jössz fel az irodába holnap?Laura is fent lesz(ezután mindenféle smiley jel..) amikor látta párom, hogy lattom és kérdeztem hogy ki az a Laura? Furcsa volt, de azt mondta hogy nem tudja. És direkt vissza írt, hogy nem tudja ki az. Nos, én azonnal elkezdtem gondolkodni, hogy már 1 éve alig van szex havonta 1 (párom arra fogja, hogy már öreg 37 evesen 😁) pedig az előtt sokkal több volt.

És arra gondolok ha nem tudja ki az akkor miért írta ki a munkatársa a nevét. Miért nem azt írta, hogy ott lesz egy jó nő.. Vagy valami mást. Nevet csak akkor ír valaki, ha ismeri vagy volt már róla szó. Szerintem.

Van okom aggódni?


2019. nov. 10. 16:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt csak a munkatárs röviditésére szántam.
2019. nov. 10. 17:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, van okod aggódni bőségesen.
2019. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod az van, hogy te a filmnek csak egy filmkockáját látod. Ha viszont egyben látnád az egész filmet, már az első öt perc után kipenderítenéd a pasid. Mindig ez van! Mindig, kivétel nélkül! Először a furcsa jelek, majd jön a gyanakvás, végül a szörnyű felismerés. Óvd magad, menekülj!
2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!