Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt?

Figyelt kérdés

Párommal már 8 éve vagyunk együtt. Talált egy új munka helyet úgy 1 éve (nagyon sok szabad ideje van es sokat utazik az országban. Nos volt 2 munkatársa. Az egyik öröm lanyokhoz járt, a másik a mai napig csalja a barátnőjét össze vissza. Ma irogattak az egyik közösségi oldalon a párom és az egyik munkatársa de én pont ott voltam mellette és láttam mindent, viszont volt egy ilyen rész:MT jössz fel az irodába holnap?Laura is fent lesz(ezután mindenféle smiley jel..) amikor látta párom, hogy lattom és kérdeztem hogy ki az a Laura? Furcsa volt, de azt mondta hogy nem tudja. És direkt vissza írt, hogy nem tudja ki az. Nos, én azonnal elkezdtem gondolkodni, hogy már 1 éve alig van szex havonta 1 (párom arra fogja, hogy már öreg 37 evesen 😁) pedig az előtt sokkal több volt.

És arra gondolok ha nem tudja ki az akkor miért írta ki a munkatársa a nevét. Miért nem azt írta, hogy ott lesz egy jó nő.. Vagy valami mást. Nevet csak akkor ír valaki, ha ismeri vagy volt már róla szó. Szerintem.

Van okom aggódni?


2019. nov. 10. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van. Ez a Laura is ott lesz es smilek biztos jelentenek valamit. Nem hiszem el hogy ne lenne valami huncutsag a dologba...
2019. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, hogy hazudik róla. Pontosan tudja, hogy ki az és biztosan ismeri is.


Hogy lehet e több az passz.

2019. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Savlekotő ***** válasza:
83%

Havonta egy könyör

szex van egy éve és most kezdesz el izgulni?

2019. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az MT arulkodobb:)
2019. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy aki öröm lanyokhoz járt az fel mondott úgy fél évvel ezelőtt. Már csak 2 vannak. De ők ketten sokat találkoznak. Szinte, már barátok lettek.
2019. nov. 10. 16:55
 6/14 A kérdező kommentje:

Régebben is eszembe jutott ez főleg hogy már szex sincs annyira, de eddig mindig ki magyarázta valamivel. Fáradt, már 37evesen nem úgy megy stb.Utánna már úgymond hozzá szoktam.. 😏

De már egyre több a jel.

2019. nov. 10. 16:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogy érted?
2019. nov. 10. 16:59
 8/14 Savlekotő ***** válasza:
75%
37 évesen már nem úgy megy,ha akarná menne elmenne orvoshoz stb,69 évesen is szexelek a nejemmel,a te férjed mással szexel..
2019. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám is pl 39éves, és már maga viccelődik azzal hogy impotens és tényleg az. Meg amúgy is nem megy az ilyen gyorsan h egyik napról a másikra sokból szinte semmi lesz. Ettől függetlenül nem kell megragadnod ebben a hitben h a férjed is az. Ha teheted olvass bele a beszélgetéseibe vagy valami. Az h azt mondja nem tudja ki az butaság, miért mondták volna amúgy? Kezdj el kicsit nyomozni, mert ha megcsal akkor ahhoz jogod van h tudd. Keress beszélgetéseket a nő nevével, vagy bármilyen nő nevével aztán ha van valami először a média tartalmakat nézd meg ha van közöttük meztelen kép bármelyik oldalról akkor olvass bele jobban a beszélgetésbe is.
2019. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
MT=Makktars. Prostikhoz jaro ferfiak hivjak egymast igy.
2019. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!