Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmenjek vele vagy inkabb ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele vagy inkabb ne?

Figyelt kérdés
Van egy srac, tudom, hogy regota tetszem neki, de 6 evig volt baratom. Kozben neki is voltak baratnoi, de masoktol/barati tarsasagunkbol mindig visszahallom, hogy olyan nok tetszenek neki mint amilyen en vagyok, egyfajta ideal. Vege lett a kapcsolatomnak, viszont neki van baratnoje. Ennek ellenere napi szinten beszelunk. Jol erzem magam vele, sokat beszelgetunk, viszont nem szeretnem, hogy miattam szakadjon meg a kapcsolata. 1 talalkozot kert, hogy delutan egy kavera uljunk be. Fogalmam sincs, hogy eloben milyen, tudnank e beszelgetni. Annyit mondtam, max egy kave es semmi tobb. Elmenjek? Mivan ha tetszeni fog szemelyesen is? Abba, viszont semmikepp se mennek bele ha szimpatizalnank szemelyesen is, hogy a baratnoje hata mogott talalkozgasson velem.
2019. okt. 22. 10:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Talalkoztam vele, es mielott barmit is kerdeztem volna, mondta, hogy szakitottunk, tolem fuggetlenul, mivel nem szeretheti igazan a baratnojet ha kepes velem beszelgetni.


Na persze..milyen egyszerű az élet :)

Troll vagy

2019. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Miert lennek troll kedves utolso? Az elet nem egyszeru hanem kiszamithatatlan! En sem maradnek benne egy olyan parkapcsolatban, amiben nem vagyok boldog. Nem jottunk ossze, szimplan beszelgettunk. Nem tervezgettuk, hogy osszejovunk. Ez miert olyan hihetetlen a mai vilagba? Ja igen, az elet nem egyszeru :)
2019. okt. 23. 10:39
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,nem vagy troll csak manipulatív,mivel most te vagy az "ideal"

Kívánom neked hogy sokáig az is maradj

:)

2019. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Szakits meg vele minden kapcsolatot és tartsd tiszteletben, hogy barátnője van aki szereti.
2019. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!