Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmenjek vele vagy inkabb ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele vagy inkabb ne?

Figyelt kérdés
Van egy srac, tudom, hogy regota tetszem neki, de 6 evig volt baratom. Kozben neki is voltak baratnoi, de masoktol/barati tarsasagunkbol mindig visszahallom, hogy olyan nok tetszenek neki mint amilyen en vagyok, egyfajta ideal. Vege lett a kapcsolatomnak, viszont neki van baratnoje. Ennek ellenere napi szinten beszelunk. Jol erzem magam vele, sokat beszelgetunk, viszont nem szeretnem, hogy miattam szakadjon meg a kapcsolata. 1 talalkozot kert, hogy delutan egy kavera uljunk be. Fogalmam sincs, hogy eloben milyen, tudnank e beszelgetni. Annyit mondtam, max egy kave es semmi tobb. Elmenjek? Mivan ha tetszeni fog szemelyesen is? Abba, viszont semmikepp se mennek bele ha szimpatizalnank szemelyesen is, hogy a baratnoje hata mogott talalkozgasson velem.
2019. okt. 22. 10:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen en sem tudom, hogy mit szeretnek ezert is lennek kivancsi egy szimpla talalkozora, semmi tobb. Nekem vannak barataim es neki es vannak baratai es vannak koztuk olyanok akik joban vannak. Igy kepzeld el. Hiaba voltunk mar kozos szorakozohelyen mindenki volt a sajat tarsasagaval es csak koszontunk egymasnak.
2019. okt. 22. 11:00
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

Találkozzatok egy nyilvános kávézóban. Dumáljatok kicsit és ennyi. Mindenki megy a maga dolgára.

Ne lakáson talizzatok érthető okokból. Ki tudja ellenállnál-e neki ha négyszemközt lennétek.

2019. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
14%
Menj el vele egy kávéra,abban nincs semmi,de a kapcsolatát ne vágd tönkre.
2019. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Egyertelmu hogy nem lakas! Egy kavezo
2019. okt. 22. 11:47
 15/24 anonim válasza:
69%
Egy kávé még nem "válóok". Ha személyesen is tetszetek egymásnak, akkor pedig meg lehet beszélni a továbbiakat. Csak ne menj bele egy harmadik feles dologba, abból jó még nem sült ki. Úgy értem, hogy téged talonban tart, amíg el nem dönti, hogy te kellesz vagy a másik.
2019. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el. Egy pasi nem akar csak úgy egy csajjal kávézni, főleg ha eddig nem is beszéltetek. Gondolj bele ha a te pasid lenne hogy esne.
2019. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha felnőtt ember vagy ne menj el vele se kávézni sem sehova.

Ha nem akarod őket szétszedni akkor minek kell ez?

Nyilván legyezgeti az egódat hogy esetleg tetszel neki ez érthető valahol..

De szerintem hagyd őket békén

2019. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Talalkoztam vele, es mielott barmit is kerdeztem volna, mondta, hogy szakitottunk, tolem fuggetlenul, mivel nem szeretheti igazan a baratnojet ha kepes velem beszelgetni. Megbeszeltuk, hogy ahogy idonk engedni talalkozunk meg.
2019. okt. 23. 01:13
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el vele.
2019. okt. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%

Úgy látom megoldodott közben de amúgy is azt mondanám menj el, duma, kávé, semmi több. A barátnője nem a te problémád, hanem az övé.

Ne már, hogy a csaj miatt ne beszélgess vele, oldja meg ő a nőjét.

2019. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!