Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy a férjemnek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férjemnek 1 hónapja van egy kapcsolata. Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
4 gyerekünk van, a legkisebb 5 hónapos. Nem dobnám el a rengeteg együtt töltött évet, nem szeretném, ha a gyerekek apa nélkül nőnének fel és én is szeretem. Viszont már régebben gyanakodtam rá, többször rákérdeztem, hogy együtt van-e azzal a lánnyal, de tagadta. 1 hete lebukott. Azt mondta, megbánta, minket választ. Viszont tegnap este ott volt a lánynál. Együtt is dolgoznak.
2019. szept. 14. 13:22
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Kétszer megígérte, hogy abbahagyják, nem lesznek együtt többet. Tegnap délután viszont együtt csináltak programot. A nővel is beszéltem, bocsánatot kért, viszont ugyanúgy folytatja a kapcsolatot. Nekem ez nagyon fáj. Már nem bírok megbízni a férjemben. Úgy látom, hogy ő mindkét kapcsolatban benne szeretne maradni. Én így nem fogom folytatni. A gyerekeket el tudom tartani egyedül. Hirtelen, pár nap alatt nem tudok elköltözni. Van megtakarításom, van munkám. Nem ezzel van a gond. Inkább az érzelmi része. Én még szeretem a férjem, vele akartam megöregedni. Vannak nehézségeink, de erre nem számítottam.
2019. szept. 16. 17:58
 32/40 anonim ***** válasza:
40%

Ha több ígéret ellenére tegnap még mindig vele randizott, akkor nem úgy néz ki mint akinek számít a házassága.

De akkor is azt mondom ha neked érzelmileg ennyire fontos még ő, akkor menjetek el egy terapeutahoz.

Néha kell a külső szemszögből jövő segítség.

2019. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi majd kiábrándulsz...
2019. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
19%
Tarts te is szeretőt.
2019. szept. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez így még rosszabb, hogy mindketten eléd álltak már és megígérték abbahagyják, közben tudomásod van róla hogy továbbra is együtt vannak.

Képzeld el hogy miket csinálnak együtt. Hogy nyalja ki, dgja meg a másik nőt aztán hazamegy a gyerekeihez és hozzád. Ez a legjobb út ahhoz hogy kiszeress belőle. Gusztustalanok mindketten. Haragudj rájuk, keress megoldást az elköltözésre és lépj. Jelenleg következmény nélküli amit csinálsz és ez nem hoz változást. De mivel nem is akarják abbahagyni a viszonyt, úgyis folytatnák a hátad mögött akkor is ha pl. munkahelyet váltana a férjed.

Gondolj arra, hogy azt az időt amit a nővel tölt, rátok fordíthatná, tőletek veszi el.

Több megoldás van a problémádra. A legjobb, ha lépsz a gyerekekkel. A másik, hogy maradsz a házasságodban tudván hogy a férjed máshoz jár és te meg házicseléd vagy, ez a legrosszabb amit tehetsz. A harmadik, hogy meggyűlölöd a férjed, de maradsz a házasságban és egy idő múlva te is keresel mást aki megért, felmelegít. A negyedik, hogy tanácsadóhoz fordultok aki pillanatnyilag segít, de mivel a férjed eddig is megígérte hogy nem kefél a nővel de továbbra is csinálja, maximum csak óvatosabb lesz egy darabig.

Egyik esetben sem bízhatsz meg benne ezek után, mivel jelenleg is a képedbe hazudik.

2019. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 2x megígérte mégse hagyják abba akkor ide drasztikusabb megoldás kell, sajnálom, hogy a 4 gyereke nem annyira fontos mint a farka a férjednek.
2019. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért belepiszkálnék a boldogságába...feldobnám a válást, gyermekmegosztással. A két idősebb vele, két kisebb veled maradásával. Kíváncsi lennék, így mennyi ideje, energiája lenne kufircolni. Valamint hány nőt is találna, aki boldogan dolgozna egy férfire, plusz két idegen gyerekre.
2019. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem vagy könnyű hejzetben de sztem is am egy másik munkahejen is félrekacsingatna.
2019. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Márpedig ki kell lépned, legyen tartásod. Szerintem te enné ltöbbet érsz, mint hogy egy "stuccpolitikus" buta feleségként élj, "mert a gyerekeknek kell az apjuk".

Lóf***t kell nekik. Ilyen morális példát akarsz nekik adni, hogy félrelépni lehet következények nélkül?! Hogy a megcsalt félnek kuss a neve és tűrjön, míg a másik csinál, amit akar?

Vagy inkább meg akarod mutatni nekik, hogy egy erős nő vagy erkölcsi normákkal, amik szilárdak és márpedig a férjed tettei nem lesznek következmény nélkül!


28N

2019. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Remélem,már nem vagy együtt ezzel a szarcsimbókkal?! Inkább segítene neked a 4.gyerek körül! Mikor csinált veled közös programot? Mikor tudsz te ki kapcsolódni a gyerekek mellett? Neki is ugyanúgy kell a gyerekekkel foglalkozni,mint neked! Vigyázz, ne hogy haza vigyen neked valami jó kis fertőzést! Ez egy hazug disznó! Apának és férjnek is egy nagy nulla. Nem szeret, nem becsül semmire sem. Képzelem,miket mondhat rólad annak a nőnek. Jól ki is beszélnek,ki röhögnek téged. Legyen önbecsülésed és női tartásod! Kezdj új életet a gyerekekkel!
2019. nov. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!