Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy a férjemnek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férjemnek 1 hónapja van egy kapcsolata. Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
4 gyerekünk van, a legkisebb 5 hónapos. Nem dobnám el a rengeteg együtt töltött évet, nem szeretném, ha a gyerekek apa nélkül nőnének fel és én is szeretem. Viszont már régebben gyanakodtam rá, többször rákérdeztem, hogy együtt van-e azzal a lánnyal, de tagadta. 1 hete lebukott. Azt mondta, megbánta, minket választ. Viszont tegnap este ott volt a lánynál. Együtt is dolgoznak.
2019. szept. 14. 13:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
84%
A magyar nemzeti tenyésztési program ékes példája. NEM SZÜLÜNK PÉNZÉRT.NEM SZÜLÜNK HÁZÉRT.NEM VESZÜNK FEL HITELT MÉG MEG SEM SZÜLETETT GYEREKRE.NEM VAGYUNK 10+10milláért KIBÉRELHETŐ INKUBÁTOR. fel kéne fogni. és ez csak egy eset ahol bedőlt az egész. és még hány ilyen van/lesz. hány olyan gyerek fog megszületni pénzért akit nem is akartak igazán/a felnevelésére már nincs pénz csak bevállalták stb. #magyarországjobbanteljesít
2019. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Számolj azzal,hogy a viszonya meg fog maradni,főleg hogy egy helyen dolgoznak.Ennek tudatában lelkileg ki fogsz égni egy idő után.
2019. szept. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
96%

Jaaaa, a CSOK miatt....

És én még azt hittem, hogy a magyar nők ezt nem nyalják be. Istenem, igaza van annak, aki azt mondja, hogy itt nem lesz kormányváltás! Az emberek mindennek bedőlnek, amit odafent mondanak nekik.

Ki akarna amúgy is négy gyereket??? Egy is sok néha.


Na mindegy. Akartad, tűrjed. Ez ilyen.

2019. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
21-es teljesen igazad van!
2019. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Nem a csok miatt lettek a gyerekek. A csok miatt nem tudjuk eladni a házat. 10 évig nem lehet eladni, elidegenítési és terhelési tilalom van rá a támogatás miatt. A harmadikkal voltam terhes, amikor bevezették a csokot. Még az elején cseréltük le a panellakásunkat házra. Akkor még nem voltak ilyen magas ingatlanárak.
2019. szept. 15. 12:53
 26/40 anonim ***** válasza:
35%
Ostoba némber vagy. Szegény gyerekek! Ők a legnagyobb áldozatok, mégis ők szívnak. Szeresd őket nagyon, ne érezzék a feszültséget rajtad!
2019. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
77%
Tarts te is szeretőt!
2019. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
66%

A legnagyobb alapnak kellene lennie a világban, hogy mindenki csak annyi gyereket vállal, amennyit egymaga is képes lenne tisztességesen felnevelni. Ez nőkre és férfiakra ugyanúgy vonatkozik. Mert mi van, ha tönkre megy a kapcsolat, válnak, megcsalás történik, betegség netán haláleset.

Mellesleg ha ezt az egyszerű és logikus dolgot mindenki betartná, nem lenne ilyen szintű túlnépesedés.


Nem kellett volna erőn felül a sokadik gyereket is megcsinálni, és akkor most nem kellene ilyen megalázó helyzetben maradnod kapcafának.

Itt CSOK-os generáció látképe, lesz majd ebből több is. Kiegyensúlyozott, boldog generációt termel most ki a nemzet...

2019. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
25%

09:25 -> Ez a hozzászólás is csodálatos példája a "lila gőzöm nincs hogy mi fán terem a családtervezés és a demográfia, de azért kiosztom a másikat és még politizálok is hozzá" tipusú válaszoknak.

Egy négygyerekes anyának szerintem ne akard megmondani hogy mit kellett VOLNA tennie, ez így nettó bunkóság és tiszteletlenség vele és a gyerekeivel szemben is.

2019. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
64%

Én nem idegességet, hanem szomorúságot és csalódottságot érzek az írásodból..

És itt rengetegen ingerülten leírták neked, hogy dobd ki, vagy, hogy te vagy a hülye meg a hibás..

Persze, idáig is vezet egy út, pláne, hogy nem egyetlen alkalomról volt szó.. lehet mondani, hogy valami nem volt jó neki a kapcsolatban már, na de neked minden jó volt mindig? Vagy nem? Mégsem megcsalással válaszoltál a hiányokra.

Látom, hogy itt senki nem akar/tud megbocsátani.

Nem akarom osztani az észt mert lehet, hogy én sem lennék képes rá! Pedig mennyivel jobb lenne megbocsátani és valóban hinni abban, hogy a jövő jobb lesz.

Azt gondolom, hogy ne add fel teljesen.

A férjednek talán még a munkahelyét is ott kellene hagyni, és olyan helyre menni, ahol nincs kísértés.

Egy cukorbetegnek sem jó ha cukrászdában dolgozik..

Nem vagyok biztos benne, hogy ezt ketten képesek lennétek megoldani, viszont ismerek egy szakembert aki foglalkozik ilyen helyzetekkel, viszont ha jól tudom itt nem lehet hirdetni, de szívesen megadom a nevét ha úgy érzed megpróbálnátok elmenni egy terapeutához..

Ezt beszéld meg a ferjeddel azt gondolom, vesd fel neki, hogy halandó lenne-e (meg persze te is) .

Ha igen írj nekem egy privát üzenetet és kuldok elérhetőséget.

2019. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!