Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy a férjemnek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férjemnek 1 hónapja van egy kapcsolata. Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
4 gyerekünk van, a legkisebb 5 hónapos. Nem dobnám el a rengeteg együtt töltött évet, nem szeretném, ha a gyerekek apa nélkül nőnének fel és én is szeretem. Viszont már régebben gyanakodtam rá, többször rákérdeztem, hogy együtt van-e azzal a lánnyal, de tagadta. 1 hete lebukott. Azt mondta, megbánta, minket választ. Viszont tegnap este ott volt a lánynál. Együtt is dolgoznak.
2019. szept. 14. 13:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
Milyen tanácsot akarsz? Leírtad, hogy vele akarsz maradni, mert az évek, meg szegény gyerekek... Most majd felnőhetnek egy igazi, boldog családban, ahol apu fűvel-fával csalja a lábtörlő anyut. Hírből sem fogjak ismerni a kiegyensúlyozott család fogalmát.
2019. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a legtöbb hozzászólónak, miért kéne elviselned tovább? Miért mosnád tovább a más nőtől származó testnedves alsógatyáit? Miért enné azzal a kezével a főztödet, amivel előtte nap még a szeretőt simogatta...

Legyen önbecsülésed! A gyerekeknek nem egy idegroncs anyára van szükségük, hanem egy boldog anyára, akit nem tapos sárba a drága apuka hetente...

2019. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%
Könnyen írnak ide ismeretlenek, hogy lépj. Nyilván az első gondolat ez, de azért négy gyereket egyedül felnevelni nem kis munka. Feltéve ha apának nem olyan csapnivaló, mint férjnek.
2019. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha azt mondta hogy titeket választ akkor talán megjött az esze és tudjad be egy rövidzárlatnak azt a kis félrelépést.

De ugye megígérte hogy mostantól rá sem néz arra a lányra? Kivéve persze a munkahelyen mert ha együtt dolgoznak akkor ez elkerülhetetlen.

2019. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%

De 9+5 hónappal ezelőtt még ő volt a tökély mi,és a kapcsolat is rózsaszín tündérmese volt és nem a lejtőn ment lefele? annyira hogy gyorsan összedugtatok még egy gyereket is. Ha kifele nézeget nem tegnap romlott meg a kapcsolat. te is hülye vagy amiért ebbe beleszültél a meglévő 3!!!!!! mellé még egy negyediket mérne alapon (a már 3-ba belegondoltál hogy el tudod-e tartani esetleg egyedül,vagy csak lett ami lett alapon..) meg ő is hülye mert nem képes magán tartani a nadrágot,csak szórja a magvait nyakra főre ahol éri.


Ha szeretsz lábtörlő lenni maradj csak nyugodtan,esetleg egy 5. gyerekkel "javítsd meg" a kapcsolatot ahogy a kétségbeesett nők szokták ha feltűnik egy harmadik. Lehet nemsokára még egy féltesó is befigyel balkézről,ha a faszi ennyire szeret szaporodni.

2019. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja,őket választja a kövi puniig ami feltárul előtte xDDD Aztán csak megbotlik amikor a nőn nincs bugyi és pont beleáll a farka,véletlenül,szegény szerencsétlennek. Aztán megint térdenmászik mert kell a főttkaja meg a tiszta ruha,aztán megint beleakad valakibe és fogadkozik ésígytovább nyugdíjig.
2019. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
és nem egyszer félredugott világfájdalmában hanem tartós kapcsolata van valaki mással. Annyira megbánta hogy tegnap nála aludt. Kb. élettársat játszik máshol másnak. naaaaagyon megbocsátható.
2019. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
26%
Valszeg megunta a családosdit meg a gyerekvisítást. 4 gyerek..vajon hány éve hallgatja..meg nyilván baromi vonzó hogy a felesége nonstop terhes. valahol megértem. csak azt nem hogy miért nem köttette el magát mondjuk 2 után ha ennyi már zavarja. (nyilván mert egy felelőtlen paraszt. de anyuka se szent ebben,mint szokták volt hangoztatni a gyerekhez 2 ember kell.)
2019. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Jobb lenne elmenni, viszont a házra, amiben élünk, felvettük a csokot. Még 8 évig nem lehet eladni. Ő nem fog elmenni, több pénze van benne, mint nekem. A munkám jó, de a mostani lakásárak mellett nem tudok egy másik lakást venni. Vidékre nem szeretnék költözni, a gyerekeknek a közelben van az iskola és az óvoda. Nem tudom, hogy mit tegyek. Soha nem gondoltam, hogy ezt teszi. Én is hibás vagyok, tudom. Azt mondta, magányos. Én is az vagyok.
2019. szept. 14. 21:53
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Veszett fejsze nyele sajnos..."Megbánta, de tegnap este ott volt a lánynál."Csak képzeld magad kicsit a férjed helyébe.Ő nyugodtan üldögél(?- fogalmazzunk finoman), egy- gondolom fiatal- csajnál, miközben tudja, hogy a felesége négy gyerekkel " küszködik" otthon, akik nyilván várják haza, és akik közül a legkisebb még baba. Te képes lennél megcsinálni?
2019. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!