Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy a férjemnek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férjemnek 1 hónapja van egy kapcsolata. Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
4 gyerekünk van, a legkisebb 5 hónapos. Nem dobnám el a rengeteg együtt töltött évet, nem szeretném, ha a gyerekek apa nélkül nőnének fel és én is szeretem. Viszont már régebben gyanakodtam rá, többször rákérdeztem, hogy együtt van-e azzal a lánnyal, de tagadta. 1 hete lebukott. Azt mondta, megbánta, minket választ. Viszont tegnap este ott volt a lánynál. Együtt is dolgoznak.
2019. szept. 14. 13:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Akkor vigasztalodj egy jóképű pasival.
2019. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem lenne 4 gyerek,azt mondanám,hogy még ma add be a válópert.De így nagyon nehéz.
2019. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%

Eggyütt dolgoznak ennek így nem lesz vège sose.


Vagy megmondod keressen más munkát vagy elfogadod, vhogy csal ès vele maradsz. Bár ha 1x megcsalt hidd el más munkahelsen is találna mást. Szerintem ez már halott ügy az ő rèszèről.

2019. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
85%
Mondjuk legyen önbizalmad és dobd ki a házasságtörő, k.u.r.va.pecér mocskot mielőtt rád hozza a szifiliszt?
2019. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki,a legjobb lenne ha gyerekeit se láthatná mindennap,egy utolsó szemét az ilyen.
2019. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
4%

Maradj vele. Te nem vagy már vonzó neki, így érthető, ha máshoz ment. De ettől még tisztelhet téged. De én inkább azt javaslom neked, hogy nézz magadba, mert ez a te hibád is lehet. Pl. elhagytad magad, és már nem vagy szexuálisan vonzó, prűd vagy, esetleg bunkó lettél.


Nem a férfi a hibás.

2019. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%
Tanácsot nem tudom mit lehetne adni, hiszen leírtad, hogy vele akarsz maradni. Így meg semmi nem fog változni. A férjed továbbra is csalni fog, hiszen következmények nem lesznek a tetteire.
2019. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Valóban nem a férfi a hibás :( Egyszerűen csak leöntötte magát kávéval, miközben erre felizgult (férfiak és az ő fura perverziójuk) és a nő ott termett hirtelen, majd ráugrott. Ő hiába tiltakozik minden alkalommal, az a gonosz bestia behálózza, a férfi egy ma született bárány és minden szexnél zokog, hogy ő ezt nem akarja. Szerintem fel kéne jelenteni a nőt erőszak miatt. Ebben a férfi a legnagyobb áldozat.
2019. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
en nem hiszem h egyutt tudnek maradni egy ilyennel. persze, lehet h a no is hibas, pl 4 gyerek mellett elegge nehez vonzo nonek is maradni es nem beleragadni az anyaszerepbe. de az is tuti, h nem most kezdte csalni a ferfi.... szerintem en azt mondanam, hogy lakotarskent maradjunk meg, meg szulotarsakkent, de nem aludnek vele, nem fogadnam vissza, es mindenki menjen arra amerre akar. vagy ha lenne segitsegem pl nagyszulo akkor siman elvalnek. gyes alatt kepeznem magam valamivel ami piackepes meg akar otthonrol is lehet kesobb bedolgozni pl konyveles ilyesmi. tuti csak egy nagy feltekeny szenvedes lenne ezutan mar ez a "kapcsolat"
2019. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem dobnád el a rengeteg együtt töltött évet, akkor szenvedj és fogd a gyerekekre hogy miért tűrsz. Aranytökű férjed van, így kell csinálni, halmozni az élvezeteket...
2019. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!