Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy házasságban nem megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban nem megy a szex viszont a család ettől függetlenül jól müködik akkor miért baj ha vmelyik fêl félrekefél?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 23:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
jav. ha Dugsz...
2019. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem hogy "ha minden más jól működik" miért nem lehet ezt megbeszélni. Oka van hogy nincs szex. Ha az az oka hogy ő úgy egészében a szexuális vágyat veszítette el akkor ki kéne vizsgáltatni a hormonháztartását. Ha téged nem akar akkor lelki oka van szintén ki kéne deríteni. Emellett jogos igényed van a szexre. De a megcsalás soha nem jogos mindegy milyen menő kifogást találsz. Tessék leülni és végig beszélni a lehetőségeket. Ha tényleg minden más jól működik (nem csak elvagyok mint a befőtt némán) akkor ez nem lehet gond.

Viszont az hogy fű alatt akarod intézni és 8 év alatt (!) nem kerestel/találtál magyarázatot a miért-re azt mutatja hogy a kommunikáció is 0 köztetek.

Ha tényleg fontos a házasság és a család tessék megbeszélni. Ha annyira azért nem fontos tegyél fel mindent egy lapra de akkor oda a gerinced. Te tudod. A dehát más is... meg az én csak áldozat vagyok szöveg gyerekes felmentés keresés.

Ha úgy döntesz csalsz ne háríts. Ez a te döntésed a te sarad akkor is ha lebuksz és akkor is ha nem. Nem a párodé a hold állásáé a véletlené vagy a világmindenségé. A tiéd.

2019. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Utolsó jókat írsz! Nagyon sokszor beszélgettünk, amiket mondott, hogy zavarja én azt mind kijavítottam és odafigyelek rá. De így se sok, csak hogy mindig fáradt és ezért nincs kedve.
2019. aug. 18. 05:20
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hasonló szituban voltunk mi is. A feleségem nem nagyon akarta a szexet. El is hanyagolta magát, pedig jó csaj volt régebben. Én elkezdem kondiba járni, hogy a fölös energiáimat levezessem. Kb 2 év alatt penge lettem és a ruhatáramat lecseréltem, az utcán a nők elkezdtek megfordulni utànam,az ovó meg tanítónénik mindig mosolyogtak meg kedvesek voltak velem. Na akkor észbekapott. Ja,én nem léptem félre soha, csak flörtöltem. Most minden ok. Újra van szex és ő akarja nem én provokálom ki.
2019. aug. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok,de már rég megcsaltam volna mással.Ha nem akar változtatni a dolgokon,akkor egy szava sem lehet.Ez nem csak a szexről szól.Keress szeretőt.
2019. aug. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
14-es válaszoló pont erre gondoltam én is, hogy lejárok kicsit edzeni és ez meghozza a gyümölcsét. Úgy látszik ez működik. Egyébként is olyan típusú ember vagyok, hogy a nők kedvesek mosolygósak velem, de egy kis kondival még kicsit rá lehet segíteni.
2019. aug. 18. 07:29
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

De miért akarod megmondani neki hogy felrekefelsz ?

Soha nem értettem miért kell megbeszélni. O megbeszéli veled azt hogy nincs többet szex ? Nem.eldontotte hogy te eljarsz dolgozni hazahozod a pénzt foglalkozol a gyerekkel mert ez a dolgod.


Szabadidodben hadd csinálj már azt amit akarsz.

2019. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is jó ötlet, ha a koncentrációt inkább magadra fordítod. Oka van, hogy nem kíván téged. Mutasd meg, hogy egy jópasi vagy. Ha esze van, akkor szalad majd utánad, ha nem, akkor meg úgyis jön egy harmadik fél, aki kirángat a süllyedő hajóból.
2019. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha meg vannak beszélve a nyitott házasság szabályai, akkor nem gond. Viszont akkor nem is lehet félrekefélésről beszélni, nem megcsalás amiről a párunk is tud-beleegyezett.
2019. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit mondott miert faradt stb?

Derítsd ki pontosan!

2019. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!