Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy házasságban nem megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban nem megy a szex viszont a család ettől függetlenül jól müködik akkor miért baj ha vmelyik fêl félrekefél?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 23:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

1. Mert attól még megcsalás.

2. Ha megbeszéled a másikkal, ő beleegyezik, legyen nyitott kapcsolat, ok. De ha nem az mint fentebb is írtam megcsalas. Valahol az ember elárulva érzi magát.

2019. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Ha megbeszélitek, és senkit nem zavar, akkor nincs ezzel gond.


Az más kérdés, hogy a kapcsolatnak ez jót tesz-e. Szerintem nem.

2019. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De az jót tesz a kapcsolatnak ha nincs szex? Ilyenkor a feleségek nem gondolják, hogy ez így nem fair? Főleg ha a férj mindent megtesz a feleségéért?
2019. aug. 17. 23:56
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Nincs olyan, hogy nem megy a szex. A szex akkor nem megy ha nem tesztek érte, hogy menjen. Ezer meg egy mód van rá, hogy jobb legyen a szex és mindkét félnek kielégítő. Beszélni kell róla, át kell beszélni, hogy kinek mi hiányzik, mit vár a másiktól, mi a nem jó, milyen megoldást lát rá stb és sokkal több energiát belerakni az egészbe. Nem csak szex hanem kapcsolati szinten is, hogy újra meglegyen a romantika és a szenvedély. Aki ehhez lusta annak egyszerűen csak nem mentség ha félrekefél.

Azt pedig ne mondjuk, hogy egy ilyen család jól működik. A család alapja az, hogy a szülők kapcsolata jó, szeretik egymást és mindent megkapnak a kapcsolatban, kiegyensúlyozottak. Ha a szex nem jó (ezzel együtt valószínáleg maga az érzelmi rész sem) akkor ne beszéljünk már jól működő családról. Ahol a szülők között nem oké minden az soha nem lesz kiegyensúlyozott család.

2019. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha már az elején le van tisztázva, hogy nyitott kapcsolat.

Máskülönben nagyon nagy aljasság.

2019. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én mint férj márpedig lassan 8 éve, hogy a lelkemet kiteszem de egyszerűen nem megy. Mióta megszületett a gyerkőc azóta szinte semmi. Szánalomból havonta 1, de idén eddig 4 alkalom volt mindössze. Pedig ennyire papucs az életben nem voltam. Szánalmas vagyok már magam előtt is! Régen egy vagány gyerek voltam mostmeg egy madár, de a gyerek miatt nem akarok lépni.
2019. aug. 18. 00:09
 7/25 A kérdező kommentje:
Ja az elején álom jó volt minden!
2019. aug. 18. 00:09
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy pont ez a baj, hogy nem tud már rád férfiként tekinteni, mert papucs lettél.
2019. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

És megkérdezted mondjuk, hogy miért nem akarja???

Meg egyéb ilyen alap dolgok, segítesz a gyerek körül vagy mindent ő csinál?

2019. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

nem attól leszel vagány gyerek, ha fugsz.


a férfias viselkedés nem ez, hogy félrekefélsz.


nyilván oka van, vagy beteg, vagy már nem szerelmes beléd, és anélkül nyűg neki a szex, vagy elhanyagoltad magad, és nem kíván stb. stb.


bele sem gondolsz abba, h. ez üzenet feléd, és nem bizti, h. a pároddal van baj, lehet, h. te nem vagy már elég vonzó a számára?


inkább váljatok el, az még mindig tisztább helyzet, mint ez.

2019. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!