Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is folyton a szexről beszél?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudunk normálisan beszélgetni, mert mindig a szexről beszél. Egyszerű hétköznapi dolgokról is egyből átvált a szex témára. Napközben is olyan üzeneteket ír, hogy így kíván, úgy kíván, este nagyon meg fog ****, stb. Nálatok is ez megy?
2019. júl. 23. 09:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Baj nem azzal van, hogy sokat beszél róla, hanem arról, hogy másról nem lehet vele beszélni. Ha jól értem.

Mennyit szexeltek?

2019. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Heti 2x 3x kb. Az ő igénye heti 7x lenne.
2019. júl. 23. 12:50
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Neked ez elég? Nekem nőként a heti 8-10 lenne a legjobb. De ez teljesen változó
2019. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Örülnél neki, hogy szexuálisan izgatónak talál a férjed, nem lesz ez mindig így, most kéne benne lenni.
2019. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Munka, háztartás, 3 gyerek mellett biztos heti 8-10 szexre van ideje az embernek...
2019. júl. 23. 14:34
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más.. én sosem irkáltam ilyesmit, viszont mindennap lett volna kedvem hozzá. Feleségemnek nem volt kedve...

Szóval én is olyan vagyok aki inkább csinálja minthogy irkáljon róla...

2019. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%

Gyerekek mellett is kell a szex. Mindenkinek arra van ideje amire szakít. Nekem is kevés lenne a heti 3, dolgozó nőként kisgyerekkel mondom.

Örülnöd kéne hogy ezek mellett is kívánatos nőnek tekint.

Most pedig jöhet a lepontozás, mert itt általános hogy aki nő, szereti a szexet úgy is hogy gyereke van és monogám azt mindig lepontozzák. :)

N/32

2019. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19%

Nekem ez olyan idegen, hogy "hányszor van szex". Meg hogy "mennyire van igénye" valakinek. Nekem a minőség sokkal fontosabb. Plusz mi számít szexnek? Csak a bedugás? Vagy csak ha orgazmus van? Nekem ennél jóval több minden is beleszámít... Úgyhogy fogalmam sincs, nekem "hány darab" szexre van igényem hetente. Mikor hogy. Arra van igényem, hogy velem legyen a szerelmem, és mindig jó legyen mindkettőnknek minden.

Amúgy, kérdező, nálatok szerintem az a fura, hogy ennyire egyoldalú a dolog. Mi is belemegyünk néha chatben ilyenekbe napközben, de akkor az kölcsönös. és nagyon izgalmas tud lenni. Te ezt nem élvezed? Mert akkor ezt kellene vele megbeszélni inkább, nem?

2019. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!