Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is folyton a szexről beszél?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudunk normálisan beszélgetni, mert mindig a szexről beszél. Egyszerű hétköznapi dolgokról is egyből átvált a szex témára. Napközben is olyan üzeneteket ír, hogy így kíván, úgy kíván, este nagyon meg fog ****, stb. Nálatok is ez megy?
2019. júl. 23. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Elvileg ennek örülnöd kéne. Azért házasodtál, hogy legyen, aki mosogat? Arra a célra lehet gyereket csinálni.
2019. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk sajnos nem, pedig én nagyon bírnám....
2019. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém is, de én még nála is többet :)
2019. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem csináljátok, legalább beszéltek róla.

33/f

2019. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Az én férjem nem beszél róla , csinálja :))
2019. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Évek óta nem ér hozzám, torz kényszeres mosolyba merevedik ha én hozzáérek akár egy ölelésre.

Szóval nem beszél szexről :D

2019. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jo neked :)

31N

2019. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Mi elég sokat csináljuk, úgyhogy beszélünk is róla - főleg abban a kontextusban hogy mikor tudjuk megoldani a 2 évesünk felügyeletét egy kis délutáni összebújás idejére mert nem mindig elég vagy bírjuk ki estig és a gyerek meg nem mindig alszik napközben:)

Én nagyon örülnék ha emellett ilyen üziket is kapnék. Nagyon izgi. Arra is megkérném hogy mondja el részletesen mit fog velem csinálni és hogyan. Lehet fel is dobom az ötletet a férjemnek :)


Mióta vagytok együtt és miért nem kívánod annyira a férjed mint ő téged? Valószínűleg kissé kevés neki a szex, ezért próbál ilyen nagyon célozgatni. Na meg érezteti hogy még mindig mennyire kíván.

Ennek inkább örülnöd kéne, nem problémát csinálni belőle. A probléma ugyanis az lesz, ha nem veszed figyelembe és egy idő után máshoz fordul azért a szexért amit otthon nem kap meg.

32/N (14 éve kapcsolatban)

2019. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Sajna nem találsz olyat, akivel normálisan is lehet beszélni.
2019. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk annyira nem gyakori. Néha szoktunk róla beszélni, viccelni, húzni egymás agyát, de a beszélgetéseink 98%-a nem a szexről szól, hanem más dolgokról. A pajzán humor se a mi világunk. Csinálni jobban szeretjük, mint beszélni róla.
2019. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!