Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki milyen gyakran él házaséletet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen gyakran él házaséletet?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy régóta tartó házasságban/együttélésben ki milyen gyakran él házasélet a párjával, ez az évek során hogyan alakukt?

Az is érdekelne, kinek mennyi lenne ideális?


Elsősorban olyanok válaszát várom, akik legalább 20 éve együtt élnek.


Köszönöm!



2019. jún. 29. 23:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
A nő vagyok. Pàrom 60, én 58. Én sem vàrom el, mivel féltem őt. Nekem a klimax fordîtva sült el. Megnőtt a vágyam.
2019. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
81%

Megdobbento valaszokat olvastam itt. Sajnalom szegeny ferfiakat. Évi 1,2 alkalom? Jesszus! Szerintem az ilyen no megis erdemli ha megcsaljak. Elvileg szereti a társát nem?! Ha valakit szeretsz pedig szeretned, hogy jo legyen neki. Egy ferfinak pedig eleve tobb igenye van a szexre, ezt tudhatna minden no.... bezzeg ha megcsalna a ferj akkor verne a nyálát. Megis mit var az ilyen no? Hogy szult egy ket gyereket es akkor mar nem is kell tobbe szexelni, mert bevan biztositva ? Szanalmas. Nem birom az ilyen frigid noket. Onzoek. Nem igaz, hogy nem tudja azt a 20 percet raszanni a szeretett férjére..... es a gyerekekekkel korulbastyazzak magukat. Ezzel csak azt erik el, hogy a pasi kb nonek sem fogja nezni . Hajra pasik! Az ilyen noket siman megszabad csalni.

Lehet lepontozni, nem erdekel. Ez a velemenyem

2019. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
50%

Még csak 4 éve vagyunk együtt, de már lecsökkent kéthavonta egyre. Nincs igénye a páromnak többre, pedig ő a férfi. Én heti egyet minimum igényelnék, de megoldom magamnak.

Elején persze játszotta a csődört, de az elmúlt.

Sokan vagyunk fiatal nőként is ilyen helyzetben, nemcsak a férfiakat kell sajnálni.

2019. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Kedved utolso! Ez is elegge gàz! Nem merult fel benned, hogy valami gond lehet? Nem vonzodik hozzad elegge? Mindenesetre en ha a helyedben lennek biztosan felre lepnek. Fiatal vagy van igenyed a szexre! Van egy parod, akktol nem kapod ezt meg. Kerdezem... nem megerdemli, hogy kielegisd a vagyadat? Mivel vele nem tudod, igy massal . Elkepzelhetetlen szamomra hogy kapcsolatban eljek es rendszeresen onkielegitsek, mert nem elegit ki a parom. Ez innentol mar reg rossz. Sot nem is tudnam ferfinak tekinteni.
2019. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
A feleségem azt mondta, hogy neki kínlódás a szex. Nem élvezi, sosem élvezte. Orgazmust még csak hírből sem hallotta egész életében. Így neki ez csak egy felesleges időpazarlás, mivel a szex helyett aludni is lehetne. Így aztán a havi egy is csak kényszer neki. Szerintem meg a szex olyan, hogy van aki élvezi, és van aki nem.
2019. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
vajon más topikoknál miért van tömegesen annyi válasz, hogy szuper a magánéletük és minden este van náluk valami ?
2020. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mert kamu. Persze ne egy 20 éves szexuális életét hasonlítsuk össze egy 40 évesével.
2020. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!