Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki milyen gyakran él házaséletet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen gyakran él házaséletet?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy régóta tartó házasságban/együttélésben ki milyen gyakran él házasélet a párjával, ez az évek során hogyan alakukt?

Az is érdekelne, kinek mennyi lenne ideális?


Elsősorban olyanok válaszát várom, akik legalább 20 éve együtt élnek.


Köszönöm!



2019. jún. 29. 23:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem voltam házas, de volt sok barátnőm, és szex is akadt bőven. Akkor én nem is éltem még soha házaséletet? Vagy hogy is van ez?
2019. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó szövegértelmezés

A kérdező nem arra kiváncsi, milyen gyakran szexelsz,ilyen olyan nőkkel.


Hanem: "régóta tartó házasságban/együttélésben ki milyen gyakran él házasélet a párjával?"


Házasélet,egyenlő,ugyanazzal a partnerrel, 10, 20 30,40 éve tartó szexuális kapcsolat.


Így már érted?

Bár gyanítod, poénnak, vagy kötekedésnek szántad..

2019. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%
#22: A konkrét kérdést értettem, csak az oly gyakran használt "házasélet" szó definícióját próbálom tisztázni. Tehát az szigorúan a házasság keretein belül zajló szexuális életet fedi, vagy ha együtt élek valakivel pl. 10 éve, de nem vettem feleségül, arra is kiterjed-e.
2019. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekelne, hogy régóta tartó házasságban/együttélésben "


- Ennél konkrétabban ezt hogy lehetne szerinted még jobban leírni?

2019. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
15 ös és többiek. Veszélyes fegyver amit mondok de működhet. Sok nő tart szeretőt mert a szerető spontán izgalmas....Elfinomkodjátok a szexet kényeztetés udvarlás...és mi lenne ha ezt elhagynátok. Mi lenne néha keményen spontán vadul "elkapnátok" az asszonyt. Lehet az izgalom izgatná.
2019. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz? 0:53-tól?


https://www.youtube.com/watch?v=1TgOk3cTLRk

2019. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
79%
Férjemmel 17 év alatt max. évente egyszer, az is silány minőségű volt. Azóta elváltunk, most van egy 20 évvel fiatabb partnerem, akivel olyan, mintha mennyországban lennék!
2019. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
63%

14 éve vagyunk egy pár. Gyerekvállalás előtt heti 5x voltunk átlagban együtt. Ezt még terhességem alatt is tartottuk. Most 2 éves a kicsi, 3-4-re csökkent az átlag heti együttlétünk, néha többre vágyom, gyakran én kezdeményezem.

Elképedve olvastam a fentebbi kommenteket ahol ennyire nem partnerek a nők a szexben. El sem tudom képzelni, én nagyon élvezem és igénylem az együttléteket. Borzasztóan sajnálom a sínylődni kényszerülő férfiakat.

32/N, párom 40/F

2019. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

37 éves hàzasok vagyunk. Két évvel ezelöttig heti 2 minimum volt. Sajnos a pàrom infarktusa havi 1-2-re redukàlta.

Ez nekem nagyon kevés.

2019. júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Utolso,te a nő vagy,vagy a férfi?

Nen tudom hány evesek vagytok,mi 51-52,es 32 éves házasok.Én vagyok a nő.Ebben a korban,meg pláne idosebben,sok kórság előjon.

A nőknél a klimax is csokkenti a nemi vágyat,van aki már nem is igényli utána...

A heti 2 még a fiataloknál is jo.

Infarktus utan én nem is várnám el a páromtol a sok szexet.

2019. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!