Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki milyen gyakran él házaséletet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen gyakran él házaséletet?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy régóta tartó házasságban/együttélésben ki milyen gyakran él házasélet a párjával, ez az évek során hogyan alakukt?

Az is érdekelne, kinek mennyi lenne ideális?


Elsősorban olyanok válaszát várom, akik legalább 20 éve együtt élnek.


Köszönöm!



2019. jún. 29. 23:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

#10, valószínűleg csak neked új 😄😄 legalábbis az itt válaszolók közül.

Hány éves vagy egyébként?

2019. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok. Én azért vettem el a feleségem, mert azt hittem ez így a normális. Az összes előző barátnőm is ilyen volt, így hát nem volt különbség. Nekem az a természetes, ha a párom elutasít, amikor hetekig kell álmodoznom egy 5 perces menetről, teljes sötétségben. Én a mai napig is úgy gondolom, hogy a nőknek ez valami pokoli rossz dolog, és áldozatot hoznak a férjük számára azzal a havi eggyel. A nőknél a szex csak a utódnemzést szolgálja. Lehet hogy lesz olyan aki ezzel nem ért egyet, de 17 barátnő és egy feleség után nekem ez a valóság.
2019. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazán nem értem, ki miért pontozza le a valaszadókat... :(


Véleményetek szerint, ha egy 20-25 éve tartó kapcsolat nagyon jól működött, de a szex az utobbi 4-5 évben drasztikusan leepult (kb. heti 1 alkalom), az teljesen normális dolog? Ez az élet velejárója? A kapcsolatok általában így működnek?

2019. jún. 30. 11:32
 14/37 anonim ***** válasza:
43%

A 2.gyerek születése után(4 éve) a szexuális életünk évi 3 alkalomra csökkent,pedig én mindenben segítek a feleségemnek, dolgoznia nem kell.Nekem heti 3 lenne az ígényem,de ő szándékosan úgy alakítja a saját és a gyerekek időbeosztását,hogy szinte kivitelezhetetlen egy esti szex.

Mindent bevetek,hogy ez az évi 3-4 összejöjjön,ha rá várnék,talán öt év után kezdeményezne.

2019. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
52%

14-es. Üdv a klubban. Nálunk is dettó ugyanez. A gyereket maga mellé szoktatta az alvásnál, így ők alszanak ketten. Az esti altatás egy olyan szeánsz, ami fél nyolckor kezdődik, és reggelig tart, azaz fél nyolctól vége a napjuknak, mennek aludni. Ez számára a tökéletes megoldás, mert megvan az alibi, hogy hogyan kerülheti el a szexet.


Amit nem értek, hogy mindig kedveskedtem, odafigyeltem, udvaroltam. Én voltam azon, hogy megfelelő körülményeket teremtsek egy szeretkezéshez, én voltam az, aki odafigyelt az előjátékra, én voltam az, aki magas szintre képezte magát szexuálisan, a tenyeremen hordoztam mindig is. Odafigyeltem hogy mit is szeretne, az hogy én mit szeretnék sosem volt fontos.


Aztán az van, hogy nem kell a szex neki. Ennyi törődést egy mai átlag nő 200 év alatt sem kap, de hát nem vagyok elég jó valamiért. Én már átestem a másik oldalra, évekig szenvedtem ez miatt, ma már elfogadtam a szexmentes életet, azt hogy nem vagyok férfi, csak egy barát. Ezt máshogy nem lehet túlélni, volt amikor már az öngyilkosság is megfordult a fejemben, mert nem tudtam kezelni a felgyülemlett szexuális vágyat és az ezzel párhuzamos elutasításokat. Borzasztó volt napi szinten átélni azt, hogy az utcán már nem láttam mást, csak nőket, ciciket, popsikat, állandóak voltak a szexuális gondolatok. Ez már olyan szintre nőt, hogy vissza kellett fognom magam, hogy nehogy megerőszakoljak valakit.


Aztán beletörődtem, hogy ebben a pokolban kell leélnem az életem. Ez van.

2019. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
74%
Sosem fogom ezeket a nőket megérteni. Imádom a gyerekeimet, nem lennének 4-en, ha nem îgy lenne. De este alig várom, hogy letegyük őket és félrevonulhassunk a férjemmel, hiszen ő az alap, ő a kikapcsolódás, ő a minden. Nagyon sajnálom a 2 utolsó válaszolóhoz hasonló helyzetben lévőket. 3. voltam.
2019. júl. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezo,heti egy 20-25 év utan nem olyan rossz szerintem.

Mi32 éves házasok vagyunk,kb ennyi...de én már a változokorban vagyok jopár éve.

Van olyan aki már egyátalán nem igényli ekkor a szexet.

Van olyan is,hogy még fiatalon sincs mindig het 1 szex,pár év házasság után,persze vannak akik állitolag mindennap szexelnek...én azt már eroltetettnek érzem.

2019. júl. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
89%
Én megkérdeztem a feleségemet régebben, hogy mi a baja a szexszel. Azt mondta hogy haláli unalmas dolog, nincs benne semmi amit élvezne, a háta közepére sem kívánja. Ezek után hogyan "erőltettem" volna? Mintha megerőszakolnám a saját feleségem. Persze az hogy engem ez hogyan érint, az már nem számít.
2019. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
19 éve vagyunk együtt és mindketten 40 felet vagyunk. A heti 1 szex mindig meg van, ha nem vagyunk nagyon fáradtak, akkor heti 2 alkalom.10 évvel ezelőtt még heti 3 volt az átlag, szóval az igény valamelyest csökkent, de ez inkább a sok elfoglaltságnak köszönhető, ha most is annyi szabadidőnk lenne, akkor szerintem a heti 2 lenne az ideális.
2019. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Mi 10 éve vagyunk együtt, heti kb 2 van. Igény lenne olyan heti 3-4-re szerintem, de eleve heti két este kiesik, mert a férjem ügyeletes 2x, ami 24 óra, a maradék 5 napból meg 2x jön úgy ki, hogy mindkét gyerek alszik időben, én nem úszok a munkával, vagy épp nem dögfáradt valamelyikünk, esetleg mindketten. 30/31 évesek vagyunk.
2019. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!