Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rendbe hozzám vagy törődjek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe hozzám vagy törődjek bele?

Figyelt kérdés
Férjem rendes ember..Gyerekekkel normális. De olyan unalmas. Úgy érzem kihűlt minden. Beszeltem vele, de nem mentem sokra. Nem ismer engem. Javasoltam menjünk szakemberhez..azok mind hülyék. Nem nyílik meg..zárkózott. amiről nem beszélünk az nincs is. Adjatok tanácsot mit tegyek.42 vagyok.
2019. máj. 19. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy ő unalmas? Ez miben nyilvánul meg?
2019. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom eddig sem volt izgalmas ember csak most meg laposabb?

Amit en tennek, megmondanam h ha egyaltalan nem nyitott semmire, megfontolom a valast, fele evet kap h osszekapja magat es az altalam(!) szervezett csaladi es paros programokra eljojjon es erdemben reszt vegyen rajta, aztan ujra beszelunk h van-e kozos jovonk.

Ha az ember erzi h tetje van es fontos vagy neki, meg fogja eroltetni magat. Ha valaki zarkozott, kesobb is nehezen fog nyitni, de a kozos elmenyek osszebb hoznanak benneteket.37N

2019. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nincs témánk.. semmihez nem tud hozzászólni. Semmi tűz nincs benne. Minden úgy jó ahogy van..a szex..hagyjuk is. Vélem lenne a baj?
2019. máj. 19. 10:41
 4/16 A kérdező kommentje:
2 nek. Eljön az ilyen programokra. Szerintem már nem szeretem.
2019. máj. 19. 10:44
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha szenvedsz mellette, válás. Nem értelme boldogtalannak lenni. Vagy vesd fel neki a nyitott kapcsolatot, de a legtöbben azt elutasítják. Ha már nem szereted, akkor ha akarna változtatni, sem jutna sokra.
2019. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Belepusztulna
2019. máj. 19. 10:48
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

És még a férfiakra szokták mondani, hogy kapuzárási pánikjuk van. Tényleg az agyam eldobom, mennyi hozzád hasonló 40-es nő van, akinek élete legnagyobb szenvedését az okozza, hogy a férje "unalmas". Az nem fordult meg a fejedben, hogy te is csak egy átlagos háziasszony vagy, nem pedig egy nemzetközileg ismert filmsztár?

Szerintem neked egyedül kellene szakemberhez fordulnod, nem értem, miért van ehhez a férjedre is szükség.

2019. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szakember keresés folyamatban. Tudsz ajánlani vkit? Már ide is írtam kérdésnek.
2019. máj. 19. 10:58
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Jarjatok el sportolni. Egyutt vagy kulon kulon.

Csinaltass uj frizurat,nagy szilikon melleket, szajfeltoltest stb. Mas leszel,uj,erdekes. Mukorom. Uj ruhak.

Legyenek barataitok. Egyutt vagy kulon kulon.


Egy hosszu egyutteles unalmas,nektek kell feldobni.

2019. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szilikon.. szajfeltoltes nem vagyok milliomos.. és különben sem -ezeken mulik.
2019. máj. 19. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!