Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek! Ti hozzámennétek /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti hozzámennétek / együttélnétek olyan férfival, aki feltűnően alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy minden ( egzisztencia, személyiség, szerelem stb. ) "tökéletes", csak ez az egy kérdéses pont van.

Emiatt a házasság/együttélés szóba sem jöhetne, vagy ez nem lenne akadály?


2019. máj. 3. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Ha magasabb lennék akkor egy olyan 5-6 cm nem zavarna. Komolyan.

De a 162 cmmel ha valaki alacsonyabb nálam...necces. 1-2 max. De akkor is furcsa lenne. Amúgy nem vagyok a magassagtémára rábu**lva.

2019. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

A 180cm körüli lányom boldogan hozzáment egy 165 körüli fiatalemberhez. Több mint három éve élnek együtt. Egyikük programozó, a másik elméleti matematikus, hasonló értékrendjük, azonos vallásuk, hasonló életstílusuk, a céljaik, és mindez bőven segít áthidalni a testmagasságbeli problémát.

Ami számukra nem volt probléma.

2019. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Andi80018 ***** válasza:
Nem szeretem az alacsony férfiakat, én 172 vagyok, tehát ha kb. egy magas velem, akkor még belefér, de csak akkor, ha vastagabb alkat, és legalább 10 kilóval több. Ha kisebb lenne, és vékonyabb is, mint én, akkor szóba se jöhetne, mert én nem tudnék férfiként tekinteni rá, hiába lennének férfias tulajdonságai. Én speciel alapból a 185-195 cm-es férfiakat kedvelem, ráadásul a testalkat is számít, pl a széles váll, hát. Tehát lehetne mondjuk akkora, mint én, vagy egy cm-rel kisebb, de ne legyen vékony semmiképp.
2019. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem. Össze se jönnék vele. Minimum 10 + centi nálam alap. Egyszerűen nem tetszenek az alacsonyabbak és kész. Én 175 centi magas vagyok egyébként, a férjem 190.
2019. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem sajnos. Pedig én magas vagyok.
2019. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!