Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek most? 😭

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? 😭

Figyelt kérdés

A férjem zenész, és a menedzsere egy utolsó képmutató féreg, aki eljátszotta hogy kedvel engem, közben pedig a hátam mögött úgy kezel mint egy problémát amit meg kell oldani!!

Azt akarja hogy a férjem hagyjon el mert szerinte én és a közös fiúnk hátráltatjuk abban hogy befusson...

És a férjem most is vele van, mérgezi a lelkét, ellenem hangolja, egy negédes undorító stílusban.


A férjem elkezdett eltávolodni tőlem, nem szívesen szexel velem, úgy beszél mint a menedzsere...

Csak késő este jön haza amikor már mindenhez fáradt...


Szörnyen el vagyok keseredve, még le is fogytam mert azt mondta ezért nem kíván olyan gyakran mert maradt egy kis terhespocak...


Annyira tanácstalan vagyok...ha megtiltom hogy kapcsolatban álljanak akkor a férjem lehet sosem fut be, viszont ha vele marad....

Akkor kitudja mire veszi őt rá a menedzser..

25/L


2019. ápr. 25. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki a párját eldobja, titkolja az még valamilyen szinten érthető.

De mikor a saját gyerekét, illetve a gyereke anyját?

Na az már elég gáz.

Hagyd ott, remélem sosem fut be és egyedül marad, te pedig találsz egy normális pasit aki nem szágyell téged.

2019. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hülye lennék valaha is megházasodni. Ebben a világban? SOHA!
2019. ápr. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#3-as ez siralmas .... mi? Az hogy magyarorazágon a köznép ennyire tudatlan a művészetekhez .... attól mert te nem veszel meg egy komoly vagy könnyű zenei koncertjegyet attól még nem jelenti azt, hogy nem is létezik ilyen. Külföldi diplomával rendelkező hivatásos zenészként mondom, hogy igenis elég nagy szó befutott zenésznek lenni. Külföldön a valamire való jobb(!) zenekarok tagjai havi 3-3,2 millió forintnak megfelelő fizetést kapnak fejenként(!)... Ez a kérdezőnek is szól valahol.


Kérdező ... a férjedet engedd, mert ha menni akar menni fog menedzserrel, vagy anélkül. Ha ilyen könnyen el lehet tőled tántorítani akkor ő mindig is inkább karrierista volt, nem pedig családcentrikus, és csak a megfelelő pillanatra várt. Próbálj meg vele értelmes ember módjára leülni és beszélgetni erről. Teljesen kötetlenül. Mondd, hogy megérted ha a szakmát választja, próbáltad eddig támogatni, mert felnezel rá, de nem megy így hogy nem hálás egy cseppet sem, sőt itt akar hagyni. Keressetek közösen valami megoldást. Egyik napról a másikra nem lesz változás, szépen lépésenként kell haladni. :)

2019. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!