Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek most? 😭

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? 😭

Figyelt kérdés

A férjem zenész, és a menedzsere egy utolsó képmutató féreg, aki eljátszotta hogy kedvel engem, közben pedig a hátam mögött úgy kezel mint egy problémát amit meg kell oldani!!

Azt akarja hogy a férjem hagyjon el mert szerinte én és a közös fiúnk hátráltatjuk abban hogy befusson...

És a férjem most is vele van, mérgezi a lelkét, ellenem hangolja, egy negédes undorító stílusban.


A férjem elkezdett eltávolodni tőlem, nem szívesen szexel velem, úgy beszél mint a menedzsere...

Csak késő este jön haza amikor már mindenhez fáradt...


Szörnyen el vagyok keseredve, még le is fogytam mert azt mondta ezért nem kíván olyan gyakran mert maradt egy kis terhespocak...


Annyira tanácstalan vagyok...ha megtiltom hogy kapcsolatban álljanak akkor a férjem lehet sosem fut be, viszont ha vele marad....

Akkor kitudja mire veszi őt rá a menedzser..

25/L


2019. ápr. 25. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek új menedzsert
2019. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a férjednek te nem vagy fontos,ne erőltesd megy ugyis ha akar...
2019. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
zenészként manapság be lehet futni? nem kellett volna ilyen emberhez hozzá menned. buta, gyerekes
2019. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj az,hogy a férjed a menedzsere által befolyásolható. Ezen pedig vagy tudsz változtatni, vagy nem. Szerintem ülj le Vele és beszéld át ezt a kérdést alaposan.Sőt, a helyedben válaszút elé állítanám.


Az,hogy maradt egy kis terhespocakod nem lehet akadálya annak,hogy ne kívánjon.


És mi az,hogy Ti hátráltatjátok a közös gyereketekkel a karrierjében? Ezt előbb kellett volna átgondolnia és maradhatott volna a bohém zenészlétnél.

2019. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek aki azt hiszi viccelek képzeljétek fiatalon is lehet gyereket vállalni és férjhez menni, én így akartam hát így lett, viszont míg a menedzser fel nem bukkant minden rendben volt!

Ahelyett hogy savaztok depressziós embereket mert a ti életetek túl unalmas, és inkább földbe döngöltök másokat bosszúból, inkább tanuljatok empátiát!

2019. ápr. 25. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen, hogy külföldön a sportolóknak, előadóknak, Youtubeosoknak, Instásoknak, ... megszabják, hogy nem lehet...vagy nyilvánosan nem lehet párjuk, mert attól csökken a népszerűségük, főleg a pasiknak a női rajongók körében. Pl.: One Direction - Harry. Amikor kiderült, hogy a MILF-eket szereti, és nem a tinisunát, akkor megroppant a karrierje.
2019. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjeddel van a baj, hogy bárki könnyen befolyásolhatja.
2019. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tudom miről beszélsz. Az első négy hozzászólás teljesen rendben volt, semmi rosszindulatot nem látok benne.


Ahogy írod tulajdonképpen minden a Te döntésed szerint alakult, fiatalon szerettél volna gyereket, teljesült.


De bocs', de ne -csak- a menedzsert hibáztasd,ha a párod nem hajlik Felé, és nem befolyásolható mondhatna bármit. Ő fizeti, legalábbis belőle él, gondolom, tehát "aki fizet az parancsol", nem fordítva.

2019. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Keressetek új menedzsert"


Hát szerintem meg keress új férjet!

Ha valakit szeretek és egy másik ember próbál ellene beszélni, ellene hangolni, azonnal küldeném melegebb éghajlatra!

2019. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál, meleg hógolyót? Zenésszel házasodtál, az pedig azzal jár, hogy Te mindig maximum a második lehetsz. Első a zenekar. Ha ez azzal jár, hogy nem látod egy évig, mert turnézik, akkor szépen csendben várod őt egy évig, közben egyedülálló anyaként neveled a gyereket, viszed a háztartást. Papíron van férjed, gyakorlatilag nincs. Senki nem mesélt neked erről házasságkötés előtt?
2019. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!