Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetek ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha állandóan hisztizek? Tudatosan figyelek rá, hogy ne mégsi előjön?

Figyelt kérdés

A férjem azt mondta állandóan hisztizek semmi nem jó nekem.

Próbálok oda figyelni hogy ne szóljak neki semmiért meg a ledvére tenni de néha annyira ehúz nem tudom.magam visszzafogni és kijön belőllem hogy megszóljam.

Nagyon szeretnék erről leszokni de nem tudom hogy tudnék ezen változtatni nagyszájú vagyok ami szivemen a számon.. mikor megismerkedtünk viszahúzódóbb voltam az igaz, de csak nem viselhetek el mindent neki


2019. ápr. 23. 22:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok! Próbálkozom.
2019. ápr. 24. 20:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azok közök sok jogos is van szerintem (a vezetés meg hogy több összebújást szeretnél), viszont nem mindegy, milyen hangnemben adod elő. Ha hirtelen felcsattansz és netán benne vannak ilyenek, hogy te soha, te mindig, már megint és hányszor szóljak érte, na az nagyon tiszteletlen, akkor is, ha igazad van és beleraktad mellesleg, hogy kérlek vagy legyél szíves. Pont úgy ahogy az is, hogy ő hisztinek hívja azt, ha elmondod a vélményed, mintha a gyereke lennél, nem a társa. Sajnos az ember olyan, hogy ha nincs valami komoly tapasztalat, ami más irányba terelné, akkor nem változik és a kényelmet választja és egyre idegesítőbb lesz :) de vigasztaljon, hogy sokunk pont azok felé meri elengedni magát, ahol úgy érzi, biztonságban van. Csak hát nagyon vékonyak ezek a határok, neked kell tudni, melyik irányba billen nálad bizonyos helyzetekre a mérleg.
2019. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!