Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetek ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha állandóan hisztizek? Tudatosan figyelek rá, hogy ne mégsi előjön?

Figyelt kérdés

A férjem azt mondta állandóan hisztizek semmi nem jó nekem.

Próbálok oda figyelni hogy ne szóljak neki semmiért meg a ledvére tenni de néha annyira ehúz nem tudom.magam visszzafogni és kijön belőllem hogy megszóljam.

Nagyon szeretnék erről leszokni de nem tudom hogy tudnék ezen változtatni nagyszájú vagyok ami szivemen a számon.. mikor megismerkedtünk viszahúzódóbb voltam az igaz, de csak nem viselhetek el mindent neki


2019. ápr. 23. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Először is van különbség aközött, hogy valaki hisztizik, meg aközött, hogy szól a párjának valamiért amit nem jól csinál. Hogyha a párod szerint minden hiszti amikor szólsz neki valamiért akkor nem veled van a baj. Ha valami nem tetszik, nem jó neked azt meg kell beszélni és közölni kell a pároddal. A párod nem szeret téged, annyit akar, hogy ülj szépen és kussolj, ne legyen véleményed. Ebben a kapcsolatban NEM veled van a baj. A párod egy igazi bunkó kretén, minek vagy vele?
2019. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan miről van szó? Mert könnyen lehet, hogy nem te hisztizel, hanem a férjed nem viselkedik normálisan. Nem szabad mindent eltűrnöd és állandóan a kedvét lesned. Nem a szolgája vagy. Persze, ha semmiségeket túlzol el, az más dolog.
2019. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hisztis vagy szerintem arról nem nagyon lehet leszokni de ha írnál néhány példát könnyebb lenne mert nem biztos hogy te vagy a hisztis. És ha udvariasan szólsz az nem hiszti.
2019. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szeretném tudni, hogy mit értesz hiszti alatt. Nekem a volt párom volt olyan, hogy akármit szóvá tettem, az volt a válasz, hogy már megint hisztizel. És hát elég sokmindenért szóltam a vége felé, de azelőtt normálisan akartam rávezetni, ha valami nem tetstett. Pl nem fizette időben a számlákat, légyszíves csináld meg a keritest, vagy jó lenne, ha szervizelnéd a kocsit, mert nem lesz mivel járjunk. Ezeket mind úgy fogta fel, hogy mit hisztizek? A nők nem akarnak hisztisek lenni, ezért ezt szeretik odavágni, csakhogy kussolj végre.

Úgyhogy gondold át, tényleg az vagy, vagy csak ő hárítja a felelősséget?

2019. ápr. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Há igazából apróságok


Például

1.intéztem a nyaralásunk , mert beszéltük , hogy megyünk , mutatni akartam neki de nem érdekelte , és én rászóltam hogy ha nem érdekel lemondom nem kell kényszerből menni. Bár elég mérges hangon mondtam a stúlusom nem igazán volt megfelelő. Erre azt mondta ne hisztizzek már megint , lene merjem mondani .


2. Elment vásárolni hogy segítsen nekem , azonban a fél cuccot elfelejtette megvenni amiért küldtem de édességet hozott , mikor tudja , hogy szigorú diétát tartok mert megjegyezte hogy híztam. Kicsit erősebben ráförmedtem hogy hát a tej? Élesztő? -Jaj azt elfelejtettem. -én meg öltöztem hkgy visszamegyek és megjegyeztem az ajtóba hogy nagy segítség voltál. Akkor visszahúzott az ajtóból és visszament , hogy megint a hisztim miatt veszekszünk.


3.pl nem nagyon van házaséletünk mostanában és megjegyeztem , hogy jó lenne változtatni ezen nem rajtam múlik csak hogy tudja, erre az volt a baj hogy miattam dolgozik ezerrel fáradt mit gondolok robotból van? Meg hogy fölösleges hiszti más házasságban sincs annyi szex mint az elején ne hisztizzek ezen normális hogy változnak a dolgok.


4. Ha vezet állandóan gyorsan megy , iszonyat értetlen mintha menő lenne , én nagyon szabálytisztelő vagyok de ő azt mondja ha lehet miért ne menne vannak olyan országok ahol nincsennek is korlátok. Előzget sokszor tök feleslegesen tök kellemetlenül érzem magam hogy a pirosnál meg ott áll a seggünkben az az autó amit megelőzött nagy nehezen .Akkoris megjegyzem hogy na volt értelme? És akkoris már rámförmed hogy ne hisztizzek már.majd ő tudja ha én vezetek úgy megyek ahogy akarok. Ebből szoktam vitát kreálni mert mondom hogy a leendő gyerekedet nem fogok engedni , hogy vidd autóval csak én vezethetek ha ő bent fog ülni. Akkor megint rákezd hogy az más lesz ne gondoljam már túl.


5.jönnek a szülei vendégségbe , és keressük a megfelelő napot mikor vagyunk mindannyian itthon hogy ne kelljen szabit kivenni snekinek. Nagyon nehéz.. álltalában az én beosztásom ami eltér mert ők hétfőtől -péntekig járnak én meg össze vissza négyes turban. És ha van egy alkalom ami nekik jó én rámondom hogy jöhetnek nyugodtan attól hogy én nem vagyok otthon de akkor az a baj hogy kivonom magam alóla , ha azt mondom keressünk másik időpontot ne én mondjam már meg mikor jöhetnek. És ezt is megjegyzem hogy egyik sem jó neked akkor mi legyen , akkor megint nem oldjuk meg hanem csak hisztizek. Aztán csak egyszer kész tények elé állít hogy lesz a legjobb , persze kérdő jellegűen jó e úgy , amire a válszom hogy miért ne lenne én már a multkoris ezt mondtam. Akkor hogy ő mennyit agyalt ezen hogy lenne mindnekinek jó , nem értékelem állandóana hiszti hogy semmi nem jó nekem. Pedig napokat nem alszok hogy mindig miattam nem jó semmi oylan lelkiismeret furdalásom van.


6.nap végén szeretek a zuhany alatt állni jó ideig , megnyugtat , és mire visszamegyek elalszik a párom szóval sosem vár meg. És sokszor megjegyzem hogy egyszer nemlehetne hogy megvársz és összebújunk beszélgetünk ? Régen éjfélig is eltrécseltünk nagyon hiányzik ez. A válasz csak annyi hogy ne furodjek annyit.

Ezért változtattam mostmár max 5 perc a zuhanyzásom , de mikor beérek ugyanúgy alszik. Ebből persze megint a hiszti higy megjegyzem stb.


Hát annyit tudnék még írni elkepesztő , szégyenlem hogy idejutottunk mert csak dől belőllem a felsorolás de nem merek többet írni. Ha éggetem vele magam azért ha nem pedig csak szégyenlem egyiksem jobb.

2019. ápr. 24. 11:15
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez NEM HISZTI. Ezek teljesen jogos dolgok. A párod egy igazi barlangi vadember. Ebben a szituációban nem veled van a probléma, hanem a pároddal. Minek vagy együtt egy ilyen szerencsétlennel aki nem tudja elfogadni, hogy sok dolgot nagyon rosszul csinál?

És ez még a kisebbik gond, tök egyértelmű, hogy magasról szrik bele az egész kapcsolatba és semmi energiát nem fektet bele. Hagyd ott ezt a szerencsétlent mert semmi értelme ennek a """kapcsolatnak"""

2019. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha néhány naponta teszel 1-1 ilyen megjegyzést akkor az nem hiszti az a hiszti ha napi 3 ilyet csinálnál de nekem jogosnak tűnik amiket mondtál nem tűnik hisztinek .
2019. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Néhány nap , minden nap jut belőlle valami sajnos , a legrosszabb mioe egy nap ebből több is előfordul.


De nem hinném hogy a válás lenne a megoldás .

2019. ápr. 24. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De erre nincsen más megoldás!!!

Soha nem fog ez a helyzet megváltozni mert a párodban semmi kompromisszumkészség nincsen, egyáltalán nem veszi figyelembe a te véleményedet, és semmit nem tesz bele a kapcsolatba. Az egész egy hatalmas, menthetetlen selejt ilyen hozzáállással.

De ha neked ez így jó akkor éljél együtt még 40 évig egy olyan palival aki magasról tesz rád, elnyom és szrik a véleményedre meg arra, hogy te mit szeretnél.

2019. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt hisztis barátnőm nagyon borzalmas volt de ő naponta vagy 6x hisztizett valamin és állandóan igérte megváltozik de nem változott meg vártam egy ideig aztán szakítás lett belőle. De én még mindig nem vagyok teljesen biztos hogy hisztizel bár ha minden nap csinálod akkor lehet. Szerintem azt tudod csinálni ha hisztizni akarsz gyorsan átmész egy másik szobába amikor megnyugszol visszamész vagy kitalálsz valami hasonló megoldást.
2019. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!