Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor a nő és a férfi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a nő és a férfi is othon van kinek kell mosogatnia?

Figyelt kérdés
Tudom , tudom egyeseknek hülye kérdés , de mikor othon vagyok soha -soha a férjem nem mosogat el . Normális ez?

2019. ápr. 9. 22:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem telik mosogatógépre?80ezer forint egy olcsóbb típus, érdemes beruházni, főleg ha gyerekeitek is vannak, sokszorosan megtérül az ára.
2019. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Annak kell mosogatni aki zabált az edényekből és a következő alkalommal is tiszta edényekből akar enni. Ha mindketten akkor mindkettőjüknek. Felváltva mondjuk.

Ha nem akar elmosogatni, akkor egyen a koszos tányérból. A férjemnek sose volt gond rendet és tisztaságot tartania maga körül, de a gyereknél bevált. Amíg halmozta a koszos tányérokat, addig újra az került elé. Elég gyorsan kapcsolt.

2019. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A mosogatógép is csak úgy mosogat ha: kiviszed a tányérodat, kikotrod a maradékot a szemétbe, legalábbis ami eltömítené a gépet, beteszed a gépbe, betablettázod, becsukod, elindítod a programot, majd ha végzett, kiveszed az edényeket és a helyére teszed. Na, ezt sem csinálja meg minden férfi, úgyhogy a géppel sincs sokra előre a család, max nem kell ott ácsorogva mosogatni egyenként.

Általában én mosogatok, de ha otthagyom, a párom elmosogat.

2019. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Hamvas rétihéja ***** válasza:
24%

Kicsit megfűszerezem a válaszokat:

A gyerek mosogat! :D

2019. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem normális nekem.


Az én férjem is most a mosogatógépet akar venni most nagyon, mert nem akar mosogatni. Úgy csinál mintha mindig ő mosogatna, pedig egy kezemen megszámolom hogy egy félévben hányszor csinálja. Rendet sem rak, mert jó van az úgy. Félévente elég az.

Veszekednem kell vele, hogy valamit csináljon. Ha nem csinálom meg is ő tök jó elvan úgy ahogy...


Ő ebbe nevelkedett amúgy, abba a baromságba hogy a nő meg a férfi dolog... Közben az anyja folyamatosan mártírkodott előttem is, jaj milyen fáradt... neki kell mindent csinálni! Mondtam anyósomnak, hogy jó nagy baromságot csináltak! Iszom a levét az ő hülyesegük miatt, mert a férjemnek még az ágyát sem kellett bevetni, a mama megcsinálta még azt is!

Szerintem 3 műszak mellett nem hiszem, hogy eltartott lennék, hogy ki kell szolgálnom meg 100%-ban nekem kellene itthon mindent csinálni! Mondtam a férjemnek, nem anyád vagyok jó lenne ha elfogadná, hogy velem mások a szabályok. Igenis csinálja!

De mostanában nagy semmit nem csinál. Azt hiszi csak ő fáradt. De ha nem fáradt sem csinálja. Mostanában főzni sem főz. Nem tudom mi a franc van. Egy ideig csinálgatta pedig...

Nekem sem esik jó a vízben lennem örökké. Ide pedig nem is tudtunk volna sehogy mosogatógépet venni mert nem fér és ez albi. Miért nem egy cselédet vesz fel már akkor aki ki is takarít? Nekem az lenne a jó... nem csak hogy elmosogat helyettem de persze nekem kell bele is tenni meg kivenni.

2019. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a legoptimálisabb az lenne, ha felosztanák az emberek egymás közt: egyszer én, másik alkalommal a másik fél.
2019. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy működik, hogy akinek épp eszébe jut, az bepakol a gépbe, az meg elmosogat.

Nem annyira drága amúgy hogy ne lehessen összespórolni rá, és megtérül az ára. Mi se keresünk olyan hű de sokat, pl tévénk nincs is még, majd egyszer lesz, ez sürgősebb volt. Én is mindig mosolygok azokon, akiknek "nincs pénze" valamire, de a lakásban figyel x db lapostv. :)))

2019. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell osztani a feladatokat. Aki egy tiszta házban akár élni, tiszta edényből enni, tiszta ruhát akár hordani, az tegyen is érte, különben nem érdemli meg ezeket. Nem tudom hogy ez miért ilyen idegen koncepció a felnőtt férfi lakosság meglehetősen nagy részének...
2019. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt mosogatógépünk, felváltva mosogattunk. Mikor kinek volt ideje rá, de soha nem volt vita belőle, egyszer én egyszer ő. Mosogatógépnél is így van, egyszer én pakolom be és ki, egyszer ő, akinek épp van ideje rá. Ezenkívül persze vannak olyan munkák amiket fixen egyikünk csinál, pl szemetet férjem viszi ki, amíg fával tüzeltünk ő aprította a fát, rakott a tűzre stb, én pedig főzök, mosok, vasalok. Porszivozas felváltva. Munkamegosztás van nálunk.
2019. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a párom (férfi) mosogat. Ez az egyetlen, amihez nem vagyok hajlandó hozzányúlni, a vízben ázástól rettenetesen kiszáradnak a kezeim és vérezni is szokott néha, extrém érzékeny a bőröm. Amúgy is én főzök mindig, ő pedig nem bánja, ebben egyeztünk meg. Minden mást megosztunk, ugyanúgy kipucolja a WC-t vagy a sütőt, ahogy én is. Együtt se lennénk, ha nem ez lenne neki a természetes.
2019. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!