Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Török férfi válhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török férfi válhat?

Figyelt kérdés
Egy török férfi elcsavarta a fejem van felesége 2 gyereke először nem akartam semmit tőlle a barátjával kavartam de azzal nem sokáig és 4 hónapig állandóan írt kereset meg minden na aztán egyszer beadtam a derekam es mar másfél hónapja együtt vagyunk amikor raérek találkozunk vagy amikor neki jó mert mind a ketten dolgozunk és mind a ketten este de ha szolok neki mindig jön meg ha hétvégén megyek bulizni jön ő is ő nem akarja hogy más férfival legyek olyan.mint ha tenyleg egy kapcsolatban lennénk vagyis ő úgy viselkedik sokszor ír és ha iszik mint pl egy ceges buliba volt és egész este videókat küldözött meg irta h szeret párszor már mondta hogy szeret mondjuk megbeszéltük azt hogy senkinek nem mondjuk el h mi együtt vagyunk de nem lett belőle semmi mert a diszko ahová járunk ott mindenki tudja és ő ott mindenkinek azt mondta hogy a barátnője vagyok meg a felesége meg az egész gollégája meg a haverjai is szoval olyanok is akiket en meg nem láttam ugy hogy akárhova is megyek valami ismerose mindig lát és ő tudja és oda jön ha van ideje szóval látszik rajta hogy szeret valaki megtudná mondani hogy ha később ebből komolyabb lesz akkor ő elválhat a feleségétől? Vagy mire számítsak ? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

2019. márc. 26. 02:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%

Jól értem, hogy a felesége is tud rólad? Akkor jön a többnejűség. Bár én sosem fogom megérteni azt, hogy ahol megcsalás történik, hogyan tud bízni a megcsaló férfiba?

Ha egyszer megteszi, megteszi újra.

Hülyít és meg is érdemled.

2019. márc. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
f-szom a sok kamukérdésbe már
2019. márc. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
gollégája loooooool
2019. márc. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem tud rólam a felesége de sokan mások igen. A másik meg az hogy én mivel nem török nő vagyok és velem nem teheti azt meg amit a feleségével így nem tudnaegcsalni és a másik az hogy velem sok olyan dolgot meg tud tenni amit a feleségével nem. A feleségével csak a gyerekek miatt él. én csak azt nem tudom hogy hogyan zajlik ez a válás dolog.
2019. márc. 26. 03:04
 5/27 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu kérdés ez igaz külföldön élek és nem magyarországon és azért kérdezem mert akiket ismerek törökök azokat ő is és tuti megmondanák neki hogy én ilyeneket kérdezek azért kérdezem itt
2019. márc. 26. 03:06
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hiába török, ugyan az a forgatókönyv, mint magyar, német, angol, amerikai stb férfival ilyen esetben. Téged kúrogat, a családjával meg elvan, amikor elvan. Megnyugodhatsz, nem fog miattad elválni.

32/f

2019. márc. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodjál meg kérdező. De. Veled is megteheti azt, amit a feleségével, tehát kúrogat másokat veled párhuzamosan. Pff..milyen buta vagy.....
2019. márc. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, miért ne tehetné meg veled is?

A családunkba bekerült anno egy török férfi, elvette a rokonomat aki egy magyar nő. Megcsalta, nem is egyszer, aztán elváltak, újranősült. Majd megcsalta azt is, pedig az is magyar volt. A nők szépen csendben szenvedtek, majd túlléptek.

Neki a testvére szintén megcsalta a török feleségét, ráadásul tartós szeretője van, nem csak egy alkalmi. Na most az a helyzet, hogy az egész tág családban áll a bál. A pasi korlátozza a nejét, maga mellett tartja, nem engedi válni, de a szeretőt sem hajlandó ejteni.

2019. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem tud megtenni veled?? Most is dugja melletted a feleségét is. 😉 Vagy azt nem érzed megcsalásnak, mert tudsz róla?

Nem véletlenül szedett fel egy ilyen buta nőt, mint te. Azt csinál veled, amit nem szégyell.

2019. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire nem lehet valaki ostoba. Kérdező, kapd már össze a józan eszed meg az önbecsülèsed!
2019. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!