Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Török férfi válhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török férfi válhat?

Figyelt kérdés
Egy török férfi elcsavarta a fejem van felesége 2 gyereke először nem akartam semmit tőlle a barátjával kavartam de azzal nem sokáig és 4 hónapig állandóan írt kereset meg minden na aztán egyszer beadtam a derekam es mar másfél hónapja együtt vagyunk amikor raérek találkozunk vagy amikor neki jó mert mind a ketten dolgozunk és mind a ketten este de ha szolok neki mindig jön meg ha hétvégén megyek bulizni jön ő is ő nem akarja hogy más férfival legyek olyan.mint ha tenyleg egy kapcsolatban lennénk vagyis ő úgy viselkedik sokszor ír és ha iszik mint pl egy ceges buliba volt és egész este videókat küldözött meg irta h szeret párszor már mondta hogy szeret mondjuk megbeszéltük azt hogy senkinek nem mondjuk el h mi együtt vagyunk de nem lett belőle semmi mert a diszko ahová járunk ott mindenki tudja és ő ott mindenkinek azt mondta hogy a barátnője vagyok meg a felesége meg az egész gollégája meg a haverjai is szoval olyanok is akiket en meg nem láttam ugy hogy akárhova is megyek valami ismerose mindig lát és ő tudja és oda jön ha van ideje szóval látszik rajta hogy szeret valaki megtudná mondani hogy ha később ebből komolyabb lesz akkor ő elválhat a feleségétől? Vagy mire számítsak ? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

2019. márc. 26. 02:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%
Muszlim. Neki ez nem megcsalás. 4 neje lehet.
2019. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
4 felesége lehet legálisan, de nem titokban. Ennek szigorú szabályai vannak, pontosan a feleségek védelmét szolgálva. De a szerető az nem feleség, soha nem is lesz, az csak egy k.va az ő szemükben.
2019. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%
Elválhat, de nem fog. A török férfiakban túlteng a tesztoszteron, a legyet is meg akarják csinálni reptében. Úgyhogy vagy törődj bele, hogy ez a felállás marad, vagy pedig ha úgy érzed, hogy elvesztegeted az időd, szállj ki a kapcsolatból. A szép éveid mennek rá.
2019. márc. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"A feleségével csak a gyerekek miatt él."

Aha. Én meg hadd mondjam, hogy cö-cö!

2019. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom miért hiszitek azt hogy a törökök mások . Törökország a mai világban az egyik legmodernebb ország főleg ha a férfi Isztambulban él . Persze hogy elválhat ugyanugy ahogy férfi és nőis mint minden más országban.


Amúgy gratulálok a török férfiak nagyon kedvesek és romantikusak :)

2019. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
29%

Milyen ökörség az hogy 4 neje lehet? Istenem


Már vagy 100 éve betiltották, Törökországban egy felesége lehet egy férfinak ,jó lenne tanulni már!!

2019. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
70%

Törökországban egy felesége lehet legálisan, de mint muszlim férfinek lehet 4 felesége és lesz is, ha őurasága úgy akarja. Nem veszi el legálisan, csak a mecsetben, mit gondolsz Magyarországon nem csinálják? 2 vagy 3 feleség, az első a legális, a többi is feleség, csak nem hivatalos, de ezek az iszlám szabályai szerint élnek, mindenki tud mindenkiről.

A kérdező szeretői státuszban van, mert a család nem tud róla, titkos kapcsolat, nincs is szándékában ennél feljebb emelni ebből a pozicióból. A többnejűségnek szabályai vannak, nem csak szórakozóhelyre járni, mozizni, utazgatni. Ha bejelenti, hogy szeretne egy második feleséget, akkor kerülne feljebb a kérdező a szeretői státuszból. De nem fog, mert mint feljebb írtam, ha a pasi barátja is megdugta, szégyen lenne, ha ilyen nőt elvenne feleségül. A feleséget soha nem cserélgetnék egymás között, de a szerető az más, azt ha megúnják lecserélik, akár barátok között is, onnantól már nem számít, ha a barát d.ugja. Náluk természetes kikezdeni a barátom barátnőjével, mert náluk a külföldi nők erre valók. Bepróbálkoznak, ha sikerül akkor szerető lesz, ha nem sikerül tovább állnak. Lesz másik nő akit meg tudnak dönteni, a pénzt mindenki szereti, vesz 1-2 ajándékot, elviszi ide-oda, kedveskedik, a nő máris azt hiszi, hogy a pasi odavan érte és a feleséggel csak a "gyerekek miatt van" vagy a szokásos duma...

2019. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!