Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Török férfi válhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török férfi válhat?

Figyelt kérdés
Egy török férfi elcsavarta a fejem van felesége 2 gyereke először nem akartam semmit tőlle a barátjával kavartam de azzal nem sokáig és 4 hónapig állandóan írt kereset meg minden na aztán egyszer beadtam a derekam es mar másfél hónapja együtt vagyunk amikor raérek találkozunk vagy amikor neki jó mert mind a ketten dolgozunk és mind a ketten este de ha szolok neki mindig jön meg ha hétvégén megyek bulizni jön ő is ő nem akarja hogy más férfival legyek olyan.mint ha tenyleg egy kapcsolatban lennénk vagyis ő úgy viselkedik sokszor ír és ha iszik mint pl egy ceges buliba volt és egész este videókat küldözött meg irta h szeret párszor már mondta hogy szeret mondjuk megbeszéltük azt hogy senkinek nem mondjuk el h mi együtt vagyunk de nem lett belőle semmi mert a diszko ahová járunk ott mindenki tudja és ő ott mindenkinek azt mondta hogy a barátnője vagyok meg a felesége meg az egész gollégája meg a haverjai is szoval olyanok is akiket en meg nem láttam ugy hogy akárhova is megyek valami ismerose mindig lát és ő tudja és oda jön ha van ideje szóval látszik rajta hogy szeret valaki megtudná mondani hogy ha később ebből komolyabb lesz akkor ő elválhat a feleségétől? Vagy mire számítsak ? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

2019. márc. 26. 02:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Válhat, de eszében sincs. Csak szórakozik veled, és úgy sejtem, addig fogja ezt tenni, amíg kedve tartja.
2019. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
török férfi nem válhat csak úgy. A gyerekei miatt nem teheti meg, mert a család kinyírja. Szinte biztos, hogy nem fog egy török nőt otthagyni egy magyar nő miatt. Meg úgy általában sem. Ő muszlim, az is marad. Onnan nem lehet kilépni, anélkül hogy mindenét elveszítse. Kb arról beszélsz, hogy valaki Magyarországon felszed egy manysi csajt és feleségül veszi, elválik az asszonytól, elhagyja a feleségét. Szinte teljesen kizárt.
2019. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

Belefájdult a fejem, ahogy olvastam.


Egy nagy szövegtömb.


Tagolj, ember! :D

2019. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
13 😂😂
2019. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátjával is kavartál akkor az ő szemében egy nagy r.banc vagy, majd tovább passzol másnak. Ez náluk így működik.

Te csak a szeretője vagy, használ téged, megún és jöhet a következő.

Aki keleti pasival kezd, úgy, hogy van felesége is, az nagyon felejtős. A feleség, az feleség, a szerető, az szerető. Soha nem fogja elhagyni a feleséget, főleg nem egy ilyen nő miatt, maximum a feleség fogja elhagyni őt. Ez egy összetett dolog. Ők különválasztják a családot és a szórakozást. A család az tabu neked. Ne is álmodozz!

2019. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

13# : mit vártál egy ilyen észlénytől? :D


Amúgy kérdező, borzasztó naiv vagy, a törököknél a válás hatalmas szégyen, a család szent és sérthetetlen, szóval tuti nem fog elválni, csak néha elővesz szórakozásra (meg még ki tudja hány csajt veled párhuzamosan). A haveroknak,ismerősöknek simán mondhatja, hogy a barátnője vagy, mivel náluk a szeretőtartás teljesen természetes dolog.


Ezeket nem csak kitalálom, én is külföldön élek, és kb ez volt az első amit hallottam kiköltözés után, hogy török pasit ne. Nagyon szeretnek ismerkedni, értenek is hozzá nagyon, és meg is tehetik, mert az asszonynak kuss a neve. Ja és imádnak hazudni, nem is értem mit eszel rajta.

2019. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked egy percig is megfordult a fejedbe, hogy egy ilyen kis ribi miatt elhagyja a csaladjat, akkor te nagyon ostoba vagy. Bocsi.
2019. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt tényleg leírtad egy darab pont használata nélkül? Azta...

Képtelen vagyok elolvasni.

2019. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Kifolyt a szemem mire elolvastam ezt a sok pont és vessző nélküli katyvaszt.


Egyébként szerintem hülyének vagy nézve. Ennyi, nem kell bele többet gondolni.

2019. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%

A 6# vàlaszolónàl a pont.

Még annyit hozzáfűznék, hogy a keleti pasik semmibe sem nézik a ķülföldi nőt, értéktelenek az ő szemükben. El is válhatnak ők is, de nem fognak, főleg nem egy olyan nő miatt aki a szeretőjük. Nekik mindent szabad, de a feleséget akkor is jobban tisztelik, ha van szeretőjük, sőt fel is értékelődik ilyenkor egy feleség. Nekik az erényes nők számítanak, nem az olyanok akiket a barátjuk is megkettyintett.

2019. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!