Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreczeni Zsolt kérdése:

Szerintetek egy 30 éves férfi mitől válhat vonzóvá, ha eddig mindig csak a barátot látták meg benne a lányok? Mitől lesz ez több? Párkapcsolatot szeretnék, persze türelemmel, de ne csak barátség maradjon egy ismerkedésből.

Figyelt kérdés
Hol vannak olyan helyek, ahová a lányok aktívan a párkeresés miatt mennek, és ott gyakorlatban is lehet ismerkedni?

#vonzalom #társkeresés #mitől lesz vonzó....
2016. máj. 10. 05:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Meleg vagy? A nők a vonzóak! Neked meg fel kéne tudnod szedni már bármelyiket 30 éves fejjel...
2016. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát erre a kérdésre nem nagyon lehet jó választ adni.

Legyen vonzó a külsőd (jó genetika, ízléses öltözködés, ápoltság, rendezett frizura), jó humorérzéked, belső értékeid.

A barátzóna leggyakoribb oka hogy ugyan jófej vagy, de a külsőd nem valami megnyerő így szexuális vonzalomra képtelenek lennének az irányodba.


Lányok párt keresni ugyanoda járnak ahova a pasik. Nagyjából az internetes társkeresőn kívül nincs ilyen, ahol tuti azért van mindenki. Amúgy meg az életben kell meglátni a lehetőségeket.

2016. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. 30 eves fejjel meg nem biztos hogy olyan sok tapasztalata van, hogy felszedjen akarkit. Ez lehet tarsadalmi , szemelyiseg esetleg munkahely altal generalt problema. Magambol indulva, jovore leszek 30, es eddig csak!! 2 komoly kapcsolatom volt. De nem erzem , h lemaradtam volna barmitol is..
2016. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugy hogy ha kell, nyiltan kifejezi a szexualitasat. Egyreszt. Masreszt odaado, turelmes, vannak celjai, hatarozott.
2016. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Dehogy vagyok meleg, a lányok érdekelnek. Ezt komoly kérdésnek szántam, és szerintem s evagyok lemaradva semmiről.Ugyanakkor azért nehéz nagyon, mert megtalálni pont azt a lányt, akinek nagyon szimpatikus is vagy, és elkezdődhet valami , nos szerencse is kell. Szerintem manapság már kitolódott eléggé 30 on túlra a pártalálás sokan nem találnak még 30 évesen sem párt, és ez nem szégyen, de nyílván nem is jó....
2016. máj. 11. 01:32
 6/7 anonim válasza:

Egy férfi az én szememben attól lesz vonzó ha kellően magabiztos, tudja a helyét a világban, van egészséges önértékelése, van benne akaraterő és céltudatosság.

A külső is számít persze, de a jó külső semmit nem ér belső érték nélkül. És itt nem a klasszikus szépségre gondolok.

Egyébként én komoly gondolkodású szingli nőként nemigen tudok olyan helyre menni ahol hasonló gondolkodású férfival találkozhatnék, szóval maradnak az online társkeresők, ahol elég vegyes a felhozatal.

26/N

2016. máj. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Én pont ilyen férfi vagyok amit leírtál, és szívesen megismernélek, céltudatos, kedves aranyos vagyok. Csak sajnos kevesne nyitottak valamiért erre vagy nem tudom. Megadom az e-mail címem írj nekem: zsolt.debreczeni1986@gmail.com


Úgy látom mindketten ugyanattól szenvedünk nem találjuk az iagaz és az őszintét, és ha mindketten ezt keressük egymásban most megtalálhatjuk. Írj magánban e-mailt: Puszi, jó éjt! Zsolti

2016. máj. 12. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!